WYDARZENIE

Już jest! Serwis VIVA.PL ruszył w nowej odsłonie. Co dla Was przygotowaliśmy?

Wejdź do świata VIVA.PL!

Weronika Kostyra 25 lutego 2018 14:45

Już jest! Serwis VIVA.PL ruszył w nowej odsłonie. W nim wszystko to, co znacie z VIVY! oraz dużo, dużo więcej! „Piękne zdjęcia, ekskluzywne wywiady, sprawdzone, rzetelne treści. Filmy reporterskie, a także ekskluzywne video, teledyski i wywiady video. Autorskie treści mody i urody, trendy w lifestyle’u, kuchni, wnętrza gwiazd, niezwykłe podróże, cuda świata. A także tematy gorące, kontrowersyjne, do dyskusji”, mówi redaktor naczelna Katarzyna Przybyszewska. VIVA.PL jest ekskluzywna, wyjątkowa i… piękna. Hasło, które towarzyszy magazynowi VIVA! od 20 lat: „VIVA! Cały ten świat”, to teraz motto VIVY.PL.

Ruszyła nowa VIVA.PL

Nasz sukces świętowaliśmy, ciesząc się pięknym widokiem Warszawy, w The Heart na 38. piętrze wieżowca Warsaw Spire. Imprezę uświetnił N31 catering przygotowany przez Roberta Sowę, a także wino Carlo Rossi. Największy entuzjazm wzbudził jednak koncert Kamila Bednarka z zespołem, który rozpoczął się jako live streaming, po czym artysta zaskoczył gości na miejscu, dzięki Bezcennej Niespodziance Martercard.

Zobacz relację z tego wydarzenia. Dziennikarze VIVA.PL zdradzają w niej, co dla Was przygotowali! 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!