Wiosenna Ramówka TVN 2021, Paulina Krupińska, Marcin Prokop
Fot. Instagram @pkrupinska
O TYM SIĘ MÓWI

Stacja TVN zaprezentowała wiosenną ramówkę 2021! 

Nie brakuje nowości!

Olga Figaszewska 14 lutego 2021 20:31
Wiosenna Ramówka TVN 2021, Paulina Krupińska, Marcin Prokop
Fot. Instagram @pkrupinska

Poznaliśmy wiosenną ramówkę telewizji TVN. W Walentynki stacja zaprezentowała specjalne show „Jesteśmy w domu!”, w którym przedstawiono ofertę programową Grupy TVN Discovery Polska. Dla widzów przygotowano masę niespodzianek i atrakcji! Jakie nowości zobaczymy na antenie TVN, TVN7, TVN Style, TTV wiosną 2021? 

Wiosenna ramówka TVN 2021 – co nowego?

Wcześniej w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, Edward Miszczak dyrektor programowy TVN Discovery Polska podkreślił, że „wiosenna prezentacja programowa będzie rozrywkowym show dla widzów, który w lekki sposób pokaże najciekawsze propozycje z całego portfolio kanałów i platform”.

Z wirtualnego studia o godzinie 20.05 powitali widzów Paulina Krupińska i Marcin Prokop! 

W pierwszej części show „Jesteśmy w domu!” poznaliśmy ofertę seriali. Oczywiście w ofercie TVN nie zabranie popularnych produkcji - ,,Na Wspólnej", ,,Zakochani po uszy" czy ,,BrzydUla 2". Ale pojawią się także nowości! Wśród nich serial -  „Tajemnica zawodowa”. W rolach głównych m.in Cezary Pazura i Magdalena Różczka. Produkcja łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi, główną osią fabuły jest walka Julii Żurawskiej o oczyszczenie męża Andrzeja z zarzutów kryminalnych. Zobaczymy także seriale: „Nieobecni”, „Szadź 2”, ,,Chyłka Rewizja" czy „Mamy to”.

Propozycją TVN jest także serial „Żywioły Saszy – Ogień”. To adaptacja powieści „Lampiony” Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieliła się Magdalena Boczarska. 

Na antenie zagości również codzienny serial kryminalny ,,Lab", w którym zespół laborantów we współpracy z zespołem policjantów będzie rozwiązywać zagadki i demaskować sprawców. Każdy odcinek zagwarantuje duże emocje. 

Następnie prowadzący przenieśli się z nami do programów rozrywkowych!  Powróci „Hotel Paradise”, a w roli prowadzącej Klaudia El Dursi. W ofercie stacji pojawi się nowy program ,,Power Couple", który poprowadzi Olivier Janiak. Zobaczymy także programy: ,,Ślub od pierwszego wejrzenia", ,,Równi sobie" i ,,Polski świat".  A także format Małgorzaty Rozenek-Majdan - ,,Rozenek cudnie chudnie" na antenie TVN7. 

Oczywiście, nie zabraknie ulubionych programu widzów TVN - ,,Kuchennych rewolucji", ,,Kuby Wojewódzkiego", ,,Ukrytej prawdy", ,,Milionerów" czy „MasterChef Juniora”. Na kale TTV pojawią się ,,Królowe życia"  czy ,,Gogglebox. Przed telewizorem". Nie zabraknie również programu ,,Efekt Domina, ,,Co Za Tydzień, ,Uwagi" czy ,,Superwizjera". 

Nie mamy wątpliwości, że widzowie będą zadowoleni! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.