Rafał Jonkisz
Fot. Instagram/@rafal_jonkisz
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka potwierdziła rozstanie z Rafałem Jonkiszem. Ale on nadal walczy o jej serce

Najnowsza wypowiedź modela zaskakuje

Rafał Kowalski 17 lipca 2019 10:52
Rafał Jonkisz
Fot. Instagram/@rafal_jonkisz

Dzielili wspólne pasje, mieli się ku sobie, spędzili razem nawet Boże Narodzenie. Mimo wszystko, miłosne uczucie łączące Marcelinę Zawadzką i o 9 lat młodszego Rafała Jonkisza, miało być już przeszłością. Tak przynajmniej twierdziła prezenterka w kwietniu, kiedy potwierdziła domniemania mediów o tym, że rozstała się z Misterem Polski. Rafał Jonkisz w najnowszym wywiadzie powiedział jednak, że wciąż spotyka się z gwiazdą TVP…

Rafał Jonkisz o związku z Marceliną Zawadzką

Mnogość różnych zawodowych zajęć i częste wyjazdy sprawiły, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz podjęli na początku wiosny decyzję o rozstaniu. Ich związek trwał oficjalnie około 8 miesięcy. Prezenterka w jednej z rozmów przyznała, że faktycznie nie jest już partnerką Mistera Polski 2015. „Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. […] Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. […]Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”, tłumaczyła Zawadzka w kwietniu w wywiadzie dla Pomponika.

W połowie czerwca, paparazzi zauważyli jednak parę na wspólnych wakacjach. I choć nie okazywali sobie szczególnych czułości, wielbicielom Rafała i Marceliny dało to do myślenia. Wiele osób stwierdziło, że gwiazdy znów są razem. Jaka jest prawda? Słowa, które kilka dni temu model powiedział przed kamerą, świadczą chyba o tym, że jego miłosna relacja z prezenterką nie jest do końca skreślona „Spotykamy się od roku. Marcelina jest mi bliska po prostu. Generalnie jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły. Wynika to z tematów zawodowych, których mamy mnóstwo. Mamy dużo zajęć, które sprawiają, że jesteśmy cały czas w podróży. Jeździmy i angażujemy energię wszędzie. Myślę, że jest mi bliska i będzie”, wyznał Rafał Jonkisz w rozmowie z Wideoportalem.

Domyślamy się, że każda ze stron jest postawiona w ciężkiej sytuacji. Pielęgnowanie związku podczas, gdy obowiązków zawodowych jest aż nadmiar, to nie jest łatwa rzecz. Trzymamy kciuki, by Rafał i Marcelina wypracowali sposób na połączenie pracy z życiem prywatnym – jeśli oczywiście oboje tego chcą. 

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz w Jastarni
Fot. Instagram

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.