Jan Pęczek przyczyna śmierci
Fot. Akpa
O TYM SIĘ mówi

Ujawniono przyczynę śmierci Jana Pęczka. Aktor Barw Szczęścia walczył z nieuleczalną chorobą...

Miał 71 lat...

Gabriela Czernecka 28 lipca 2021 18:57
Jan Pęczek przyczyna śmierci
Fot. Akpa

Nagła wiadomość o śmierci Jana Pęczka mocno wstrząsnęła jego fanami. Aktor znany szerszej publiczności dzięki roli Zenka w serialu Barwy Szczęścia miał 71 lat. Tylko nieliczni wiedzieli, że od jakiegoś czasu zmaga się z nieuleczalną chorobą. Jeden z tabloidów ujawnia, że to właśnie ona była przyczyną śmierci wybitnego aktora. Co dolegało Janowi Pęczkowi?

Jan Pęczek nie żyje. Miał 71 lat

Aktor, który od lat wcielał się w uwielbianego przez widzów Zenka Grzelaka w Barwach Szczęścia, nie żyje. Jan Pęczek zmarł 27 lipca po dlugiej walce z nieuleczalną chorobą. Informację o jego śmierci jako pierwszy podał Teatr Współczesny w Warszawie: „Ze smutkiem informujemy, że dzisiaj po długiej chorobie odszedł nasz Kolega Jan Pęczek. Będziemy tęsknić Jasiu”, mogliśmy przeczytać.

Zobacz: Jan Pęczek nie żyje. Aktor znany z roli Zenka w Barwach Szczęścia miał 71 lat

Chwilę później w sieci pojawiła się masa wpisów przyjaciół aktora, którzy w pięknych i wzruszających słowach wspominają kolegę z branży: „Jego siła budziła najwyższy podziw i szacunek. Trudno przyjąć wiadomość o śmierci Przyjaciela, nawet jeśli była spodziewana i była wybawieniem, a Jasiek nie miał wrogów”, napisał Maciej Englert, dyrektor Teatru Współczesnego w Warszawie. Początkowo przyczyny śmierci aktora nie były znane. Podawano jedynie, że od miesięcy walczył z nieuleczalną chorobą. Teraz jeden z tablidów ujawnia, co było główną przyczyną śmierci.

Jan Pęczek nie żyje
Fot. Justyna ROJEK/East News

Przyczyny śmierci Jana Pęczka

Jak ustalił Super Express, Jan Pęczek od miesięcy walczył z nowotworem szpiku kostnego. Niestety nie udało mu się pokonać choroby. Aktor nigdy publicznie nie wypowiadał się na temat swojego zdrowia na łamach mediów.

Zobacz: Zmagał się z nieuleczalną chorobą, a krótko przed śmiercią pożegnał ukochaną żonę. Jaki był Jan Pęczek?

Dwa miesiące temu odeszła jego żona. Jej nagła śmierć była dla aktora ogromnym ciosem, ale dzięki wsparciu bliskich, nie poddawał się i w tym trudnym momencie zaskakiwał siłą. Niestety dziś poinformowano o śmierci Jana Pęczka. Aktor miał 71 lat. 

Jan Pęczek śmierć
Fot. Akpa

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?