Dawid Ogrodnik
Fot. Tomek Tyndyk
O TYM SIĘ MÓWI

Dawid Ogrodnik wyjawił swój największy sekret?!

Czym aktor zajmował się w młodości?

REDAKCJA VIVA! 23 października 2019 11:00
Dawid Ogrodnik
Fot. Tomek Tyndyk

Dawid Ogrodnik rzadko udziela wywiadów i chroni swoje życie prywatne. A jednak jeden z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia nie odmówił zaproszenia do programu Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy ujawnił kilka faktów ze swojej przeszłości. Co zdradził?

Dawid Ogrodnik o aktorstwie. Czym zajmował się w przeszłości?

Dziś jest jednym z najlepszych, nagradzanych polskich aktorów. Na ekranach kin pojawił się najnowszy film z jego udziałem – Ikar. Legenda Mietka Kosza. Jak komentuje swój aktorski talent? „Ja jestem dobrym wyrobnikiem. Dostaję jakiś materiał i fascynuje mnie ten moment przygotowań, researchu”, zdradził prowadzącemu. Ujawnił również interesujący fakt ze swojego życia. Czym zajmował się w przeszłości?

Okazuje się, że Dawid Ogrodnik jako młody zarabiał na swoje utrzymanie pracując w wakacje w rzeźni. „Czy to prawda, że wycinałeś d*py indykom? ”, zapytał wprost Kuba Wojewódzki. Dawid Ogrodnik potwierdził tę informację i dodał, że część współpracowników była więźniami. Niektórzy porównywali go do hollywoodzkiego aktora!

,,Miałem dłuższe włosy, wąsa, założyłem biały uniform. I tak stoję zestresowany i nagle idzie grupa czterech takich wielkich i do mnie: "Co tam Orlando Bloom?", wyznał.

To doświadczenie było dla niego prawdziwą życiową nauką. Aktor nauczył się nieszufladkowania ludzi.

Akor postanowił również skomentować swoje przemówienie podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. „To była bardzo inteligentna wypowiedź. Uważam, że żyjemy w epoce egotyzmu i strachu. Postanowiłem powiedzieć temu stop. Moje pokolenie nie wypowiada się na tematy. Słowo "nie", pewien kompromis i układanie się stało się rzeczą dosyć powszechną. Chciałbym apelować, żebyśmy się przebudzili. Czas jest trudny, nie tylko z powodów politycznych, ale też klimatycznych. Powinniśmy wyrażać swoje zdanie i brać za to odpowiedzialność”, dodał. 

zdjęcie z filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza. Dawid Ogrodnik
Fot. Next Film/materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.