księżna Kate i książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate już jako 13-latka wiedziała, że poślubi dżentelmena o imieniu... William!

Czy to przeznaczenie?

Weronika Kostyra 7 marca 2018 07:30
księżna Kate i książę William
Fot. East News

Kate Middleton doskonale odnalazła się w trudnej roli księżnej. Jest uwielbiana i naśladowana przez tłumy. Wszyscy podziwiają jej klasę i wyczucie stylu. Nigdy jednak nie marzyła o tym, by jej życie wyglądało w ten sposób. Co prawda jak tysiące brytyjskich nastolatek miała w swoim pokoju plakat przystojnego księcia Williama, ale nigdy nie przyszłoby jej do głowy, że zostanie on jej mężem!

Księżnej Kate przepowiedziano małżeństwo z Williamem?

Okazuje się, że nie tylko decyzja Kate była tu istota. Ważną rolę odegrało bowiem… przeznaczenie! Jako 13-letnia uczennica St. Andrew’s Preparatory School w Buckhold Kate Middleton wzięła udział w szkolnym przedstawieniu, które wydaje się naprawdę prorocze. Scenariusz do spektaklu pod tytułem „Morderstwo w czerwonej stodole” napisał jeden z nauczycieli. W jednej ze scen postać Kate odwiedza jasnowidza, która łapie ją za rękę i wróży jej przyszłość. „To najszczęśliwsza ręka”, mówi i przepowiada jej na scenie, że „wkrótce spotka przystojnego mężczyznę, bogatego dżentelmena, który zakocha się w niej, poślubi ją i zabierze ją do Londynu”. „To wszystko, na co mam nadzieję. Czy zakocha się we mnie?”, pyta postać grana przez obecną księżną. Dostaje na nie odpowiedź twierdzącą. To jednak nie wszystko!

W dalszych scenach bohaterka Kate poznaje mężczyzną swoich marzeń, zamożnego ziemianina, która, jak się okazuje, ma na imię… William! Co prawda nie jest on księciem, ale nagranie przestawienia oglądane po latach jest naprawdę zaskakujące i co najmniej dziwne, prawda?

Księżna Kate, książę William w młodości
Fot. East News

Książę William i księżna Kate, ślub, new
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.