księżna Kate i książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate już jako 13-latka wiedziała, że poślubi dżentelmena o imieniu... William!

Czy to przeznaczenie?

Weronika Kostyra 7 marca 2018 07:30
księżna Kate i książę William
Fot. East News

Kate Middleton doskonale odnalazła się w trudnej roli księżnej. Jest uwielbiana i naśladowana przez tłumy. Wszyscy podziwiają jej klasę i wyczucie stylu. Nigdy jednak nie marzyła o tym, by jej życie wyglądało w ten sposób. Co prawda jak tysiące brytyjskich nastolatek miała w swoim pokoju plakat przystojnego księcia Williama, ale nigdy nie przyszłoby jej do głowy, że zostanie on jej mężem!

Księżnej Kate przepowiedziano małżeństwo z Williamem?

Okazuje się, że nie tylko decyzja Kate była tu istota. Ważną rolę odegrało bowiem… przeznaczenie! Jako 13-letnia uczennica St. Andrew’s Preparatory School w Buckhold Kate Middleton wzięła udział w szkolnym przedstawieniu, które wydaje się naprawdę prorocze. Scenariusz do spektaklu pod tytułem „Morderstwo w czerwonej stodole” napisał jeden z nauczycieli. W jednej ze scen postać Kate odwiedza jasnowidza, która łapie ją za rękę i wróży jej przyszłość. „To najszczęśliwsza ręka”, mówi i przepowiada jej na scenie, że „wkrótce spotka przystojnego mężczyznę, bogatego dżentelmena, który zakocha się w niej, poślubi ją i zabierze ją do Londynu”. „To wszystko, na co mam nadzieję. Czy zakocha się we mnie?”, pyta postać grana przez obecną księżną. Dostaje na nie odpowiedź twierdzącą. To jednak nie wszystko!

W dalszych scenach bohaterka Kate poznaje mężczyzną swoich marzeń, zamożnego ziemianina, która, jak się okazuje, ma na imię… William! Co prawda nie jest on księciem, ale nagranie przestawienia oglądane po latach jest naprawdę zaskakujące i co najmniej dziwne, prawda?

Księżna Kate, książę William w młodości
Fot. East News

Książę William i księżna Kate, ślub, new
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…