Karina Kunkiewicz, pokaz Dawida Wolińskiego, Warszawa, 6.12.2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
Z życia gwiazd

Prowadziła 4. edycję Big Brothera, była też dziennikarką TVP. Kim jest Karina Kunkiewicz?

Aktorkę mogliśmy oglądać w wielu polskich serialach

Marta Nawacka 1 października 2021 15:52
Karina Kunkiewicz, pokaz Dawida Wolińskiego, Warszawa, 6.12.2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Często szokuje swoimi strojami. Wraz z Kubą Klawiterem prowadziła czwartą edycję popularnego show w TV4, Big Brother. Pracowała jako dziennikarka TVP, występowała na deskach teatru oraz w wielu popularnych produkcjach. Od 2007 roku możemy oglądać ją w telenoweli „Klan”. Kim jest Karina Kunkiewicz?

Karina Kunkiewicz – kariera

Karina Kunkiewicz jest aktorką, prezenterką telewizyjną i dziennikarką. Urodziła się 25 kwietnia 1974 roku, a w 1997 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2002 roku przez 3 lata występowała na deskach Teatru Stara Prochownia. Pracowała jako dziennikarka TVP, wraz z Kubą Klawiterem prowadziła także 4. edycję programu rozrywkowego Big Brother w TV4. Nie przedłużono jej jednak kontraktu na kolejną edycję show, gdyż podobno lepiej sprawdza się jako aktorka, niż prezenterka, co sama zainteresowana potwierdza.

Aktorka od 2007 roku występuje w popularnej telenoweli „Klan”. Karina Kunkiewicz pojawiała się również w wielu innych polskich serialach, takich jak: „Na Wspólnej”, „Samo życie”, „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe”, „Kryminalni” czy „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”. Mogliśmy ją oglądać też w filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz usłyszeć jej głos, którym przemawiała Nancy w „Przygodach Oliviera Twista”. Co ciekawe, od jakiegoś czasu Karina Kunkiewicz sprawdza się także w roli... pośrednika nieruchomości. 

Czytaj też: Co dziś robi Jakub Tolak - serialowy Daniel z Klanu? Porzucił aktorstwo i zamieszkał w kamperze!

Karina Kunkiewicz – życie prywatne

Prywatnie aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą. Mężem Kariny Kunkiewicz jest Piotr Narożnik, z którym doczekała się dwójki dzieci: córki Neli i syna Feliksa. Kobieta zdobyła się nawet na wpis z podziękowaniami dla szpitala, w którym rodziła drugie dziecko. „Razem z synkiem Feliksem gorąco pozdrawiam cały zespół Medicover. Poród z Wami był cudownym przeżyciem. Bez lęku, bez bólu, w poczuciu wielkiej troski i szacunku”, napisała na swoim profilu.

W Internecie można się również natknąć na zdjęcia Kariny Kunkiewicz, za które krytykowały ją media. Aktorka pojawia się na imprezach show-biznesowych i często wybiera prowokujące stroje. Zdarzyło jej się wystąpić w kreacjach odsłaniających sporo ciała. Była to np. transparentna spódnica i bluzka, pod którą kobieta nie miała stanika. Jak widać artystka lubi szokować!  

Zobacz także: Agnieszka Kotulanka mogła wrócić do Klanu. Ujawniono kulisy współpracy z aktorką

Karina Kunkiewicz, pokaz MMC, 20.04.2016, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Karina Kunkiewicz, pokaz MMC, 20.04.2016, Warszawa

Karina Kunkiewicz, Światowy Dzień Wzroku 2021, konferencja, 11.09.2021, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Karina Kunkiewicz, Światowy Dzień Wzroku 2021, konferencja, 11.09.2021, Warszawa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.