Karina Kunkiewicz, pokaz Dawida Wolińskiego, Warszawa, 6.12.2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
Z życia gwiazd

Prowadziła 4. edycję Big Brothera, była też dziennikarką TVP. Kim jest Karina Kunkiewicz?

Aktorkę mogliśmy oglądać w wielu polskich serialach

Marta Nawacka 1 października 2021 15:52
Karina Kunkiewicz, pokaz Dawida Wolińskiego, Warszawa, 6.12.2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Często szokuje swoimi strojami. Wraz z Kubą Klawiterem prowadziła czwartą edycję popularnego show w TV4, Big Brother. Pracowała jako dziennikarka TVP, występowała na deskach teatru oraz w wielu popularnych produkcjach. Od 2007 roku możemy oglądać ją w telenoweli „Klan”. Kim jest Karina Kunkiewicz?

Karina Kunkiewicz – kariera

Karina Kunkiewicz jest aktorką, prezenterką telewizyjną i dziennikarką. Urodziła się 25 kwietnia 1974 roku, a w 1997 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2002 roku przez 3 lata występowała na deskach Teatru Stara Prochownia. Pracowała jako dziennikarka TVP, wraz z Kubą Klawiterem prowadziła także 4. edycję programu rozrywkowego Big Brother w TV4. Nie przedłużono jej jednak kontraktu na kolejną edycję show, gdyż podobno lepiej sprawdza się jako aktorka, niż prezenterka, co sama zainteresowana potwierdza.

Aktorka od 2007 roku występuje w popularnej telenoweli „Klan”. Karina Kunkiewicz pojawiała się również w wielu innych polskich serialach, takich jak: „Na Wspólnej”, „Samo życie”, „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe”, „Kryminalni” czy „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”. Mogliśmy ją oglądać też w filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz usłyszeć jej głos, którym przemawiała Nancy w „Przygodach Oliviera Twista”. Co ciekawe, od jakiegoś czasu Karina Kunkiewicz sprawdza się także w roli... pośrednika nieruchomości. 

Czytaj też: Co dziś robi Jakub Tolak - serialowy Daniel z Klanu? Porzucił aktorstwo i zamieszkał w kamperze!

Karina Kunkiewicz – życie prywatne

Prywatnie aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą. Mężem Kariny Kunkiewicz jest Piotr Narożnik, z którym doczekała się dwójki dzieci: córki Neli i syna Feliksa. Kobieta zdobyła się nawet na wpis z podziękowaniami dla szpitala, w którym rodziła drugie dziecko. „Razem z synkiem Feliksem gorąco pozdrawiam cały zespół Medicover. Poród z Wami był cudownym przeżyciem. Bez lęku, bez bólu, w poczuciu wielkiej troski i szacunku”, napisała na swoim profilu.

W Internecie można się również natknąć na zdjęcia Kariny Kunkiewicz, za które krytykowały ją media. Aktorka pojawia się na imprezach show-biznesowych i często wybiera prowokujące stroje. Zdarzyło jej się wystąpić w kreacjach odsłaniających sporo ciała. Była to np. transparentna spódnica i bluzka, pod którą kobieta nie miała stanika. Jak widać artystka lubi szokować!  

Zobacz także: Agnieszka Kotulanka mogła wrócić do Klanu. Ujawniono kulisy współpracy z aktorką

Karina Kunkiewicz, pokaz MMC, 20.04.2016, Warszawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Karina Kunkiewicz, pokaz MMC, 20.04.2016, Warszawa

Karina Kunkiewicz, Światowy Dzień Wzroku 2021, konferencja, 11.09.2021, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Karina Kunkiewicz, Światowy Dzień Wzroku 2021, konferencja, 11.09.2021, Warszawa

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.