Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Prokuratura potwierdziła, że zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak

Trwa akcja poszukiwawcza na jeziorze Kisajno

Redakcja VIVA.PL 19 sierpnia 2019 09:03
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Od wczoraj trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny, który zaginął na jeziorze Kisajno. Przez całą niedzielę próbowano odnaleźć 39-latka po tym, jak służby stwierdziły, że łódź motorowa na jeziorze jest pusta. Wcześniej znajdowały się na niej dwie osoby. 27-letniej kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Prokuratura właśnie potwierdziła, że drugą osobą, której wciąż nie udało się odnaleźć, jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno

Wczoraj rano poinformowano policję o łodzi motorowej z wyłączonym silnikiem, która dryfuje po jeziorze. „O godz. 4 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo”, powiedział wczoraj mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Kobieta, której udało się uratować, poinformowała, że wraz z nią na łodzi, która znajdował się mężczyzna. W pewnym momencie motorówka nieoczekiwanie przechyliła się i oboje wypadli do wody. Służby wciąż szukają 39-letniego mieszkańca Warszawy. Początkowo nie podano jego tożsamości, lecz serwis Onet ustalił, że prawdopodobnie jest nim Piotr Woźniak-Starak – producent filmowy, jeden z bogatszych Polaków oraz mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Informacja ta właśnie została oficjalnie potwierdzona. Prokurator Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie w rozmowie z Gazeta.pl potwierdziła, że poszukiwany mężczyzna to producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak, viva.pl
Fot. EastNews

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.