Premiera filmu Listy do M. 3
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Z sufitu sypał się śnieg, w tle sączyły się bożonarodzeniowe przeboje, a dookoła było pełno miłości, czyli premiera „Listów do M. 3” od kulis!

Katarzyna Piątkowska 7 listopada 2017 13:00
Premiera filmu Listy do M. 3
Fot. East News

 

Na tę premierę czekali wszyscy fani świątecznych komedii romantycznych! Multikino w Złotych Tarasach w Warszawie przeżyło prawdziwe oblężenie, a zaproszenia na wydarzenie rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Pojawiły się oczywiście gwiazdy, które zagrały w trzeciej części hitu i te, które przyszły popatrzeć na kolegów po fachu. 

 

Polecamy: Agnieszka Dygant, Magdalena Różczka i... Viola Kołakowska. Kto zachwycił, a kto rozczarował na premierze „Listów do M. 3”?

 

Premiera Listów do M. 3 od kulis

 

Do kina na Listy do M. 3 prowadził długi czerwony dywan, wokół którego kłębił się tłum fotoreporterów. Każdy chciał mieć zdjęcie Borysa Szyca czule tulącego swoją dziewczynę Justynę Nagłowską, czy Cezarego Pazury z żoną Edytą. Nie doczekali się za to wspólnego zdjęcia Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Para przywitała się dosyć chłodno podając sobie ręce. Dopiero później Viola nastawiła się do powitalnego buziaka. Gdy Tomasz Karolak udzielał wywiadów, ona pozowała na ściance naśladując Angelinę Jolie i wystawiając do obiektywów zgrabną nogę. I uprzedzamy pytania „po co przyszła skoro już nie jest z Tomaszem Karolakiem” - w „Listach do M. 3” zagrała epizod. 

Viola Kołakowska na  premierze „Listów do M. 3”
Fot. East News

 

W ogóle czerwony dywan pełen był miłości i wszystkie pary, które stawiły się na premierze nie szczędziły sobie czułości.

Odtwórca jednej z głównych ról Piotr Adamczyk przyszedł sam, ale wyglądał bardzo stylowo.

 

Piotr Adamczyk na  premierze „Listów do M. 3”
Fot. East News

Wspaniale wyglądała Danuta Stenka, która w wydaniu a la dandys oczarowała wszystkich gości. Niespodziankę zgotował gościom reżyser Tomasz Konecki, który wkroczył wspierając się na dwóch kulach. Okazało się, że przyszedł na premierę mimo złamanych obu nóg.

 

Danuta Stenka na  premierze „Listów do M. 3”
Fot. East News

A poza tym, choć to dopiero początek listopada zapanowała iście świąteczna atmosfera. Z sufitu sypał się śnieg, a w tle sączyły się bożonarodzeniowe przeboje. I nie mamy wątpliwości, że Polacy ruszą do kin, by obejrzeć kolejną część swojej ulubionej romantycznej komedii. „Listy do M3” w kinach już od 10 listopada.

 

Polecamy: Już 10 listopada do kin trafi kolejna część filmu „Listy do M. 3” . Poznajcie szczegóły!

oraz: Już 10 listopada do kin trafi kolejna część filmu „Listy do M. 3” . Poznajcie szczegóły!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.