Panie wspierają partnerów przed Mistrzostwami

Monika Katarzyna Krupska 25 maja 2018 20:00

Właśnie ruszyły przygotowania do Mistrzostw Świata 2018. Kilkunastu piłkarzy reprezentacji Polski już zameldowało się w Juracie, aby trenować pod okiem Adama Nawałki i sztabu trenerskiego. W nadmorskiej miejscowości pojawili się razem ze swoimi rodzinami. Co robią polskie WAGs, gdy ich partnerzy trenują? 

Glik, Grosicka, Ziółek 

Do Juraty przyjechały m.in. Marta Glik, Anna Peszko, Dominika Grosicka, Natalia Jakuła, Jessica Ziółek czy Laura Słowiak. Żony i dziewczyny piłkarzy spacerowały u boku panów z dziećmi po plaży, a także ćwiczyły. W czwartek wszyscy wspólnie bawili się na koncercie zespołu Lady Pank. Imprezą pochwalili się w sieci. 

„To jest zgrupowania po to aby odpocząć, aby się zrelaksować, aby pobyć z dziećmi”, wyznała Dominika Grosicka w rozmowie z Wirtualną Polską. Zapytana o to, czy są jakieś kłótnie na miejscu, odpowiedziała, że nie ma. „Właśnie po to jest to zgrupowanie, aby żony też mogły odpocząć. Tutaj nie musimy sprzątać, nie musimy gotować, tak jak w domu. Raczej wszyscy sa zadowoleni”, powiedziała Dominika. 

Adam Nawałka do Rosji zabierze tylko 23 spośród 32 powołanych piłkarzy. Na zgrupowaniu nie pojawili się Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Piłkarze przebywają obecnie na urlopach. 

1/6
Polskie WAGs
Copyright @EastNews
1/6

Panie spacerowały po Juracie 

2/6
Laura Słowiak, Jessica Ziółek, WAGs, Jurata
Copyright @instagram@lauraslowiak
2/6

Piłkarze z rodzinami w czwartek spotkali się z prezydentem 

3/6
Jessica Ziółek, WAGs, Jurata
Copyright @instagram@jessica_ziolek
3/6

Miał również miejsce koncert Lady Pank 

4/6
Marta Glik, Polskie WAGs
Copyright @instagram@martaglik
4/6

Marta Glik pokazała jak trenuje 

5/6
Natalia Jakuła, Polskie WAGs, Jurata
Copyright @instagram@natalia_jakula
5/6

Co myślicie o takich ćwiczeniach? 

6/6
Polskie WAGs
Copyright @instagram@paulina_sudul
6/6

Panie pokazały zdjęcie po treningu 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.