Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy płeć dziecka Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej!

Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdź!

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2018 21:26
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Pod koniec listopada 2018 roku wyszło na jaw, że Anna Czartoryska-Niemczycka i jej mąż Michał spodziewają się trzeciego dziecka. Przyjdzie ono na świat w 2019 roku. W najnowszym wywiadzie aktorka i wokalistka zdradziła jego płeć.

Anna Czartoryska-Niemczycka zdradziła płeć trzeciego dziecka

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki wiodą spokojne życie z dala od błysku fleszy. Para wychowuje dwójkę dzieci: urodzonego 11 lipca 2014 roku syna Ksawerego oraz córeczkę Janinę, która przyszła na świat 9 stycznia 2016 roku.

Tygodnik Na żywo podał pod koniec zeszłego miesiąca, że małżonkowie po raz trzeci zostaną rodzicami. W najnowszym wywiadzie aktorka i wokalistka zdradziła, że w przyszłym roku powitają na świecie... drugiego synka!

„Ten czas, który poświęcam na macierzyństwo jeszcze bardziej się wydłuży, ale jestem bardzo podekscytowana i bardzo się cieszę. Przede wszystkim dzieci będą miały przewagę liczebną, co podobno jak mówią bardziej doświadczeni rodzice – to bardzo dużo zmienia. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo się cieszymy, dzieci są też bardzo podekscytowane więc myślę, że z taką niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już wiemy, że będzie chłopiec”, zwierzyła się Anna Czartoryska-Niemczycka w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Anna Czartoryska o ciąży. Czy aktorka zniknie z show-biznesu?

Co ciekawe, ze słów aktorki można wywnioskować, że po raz kolejny, tak jak w przypadku poprzednich ciąż, zniknie na jakiś czas z show-biznesu, by cieszyć się stanem błogosławionym z dala od błysku fleszy, ponieważ najwyższą wartością jest dla niej rodzina i spokój.

„Mnie jest cały czas najlepiej w domu. Powoli zaczynam wystawiać nos na świat, ale zdecydowanie rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dzięki mojemu mężowi i dwóm babciom, którzy bardzo mnie wspierają, mogę to wszystko zorganizować. Dzisiaj uważnie dobieram projekty, w których biorę udział”, wyjaśniła w 2016 roku w rozmowie z Party.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej!  

Fot. East News

Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?