Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy płeć dziecka Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej!

Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdź!

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2018 21:26
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Pod koniec listopada 2018 roku wyszło na jaw, że Anna Czartoryska-Niemczycka i jej mąż Michał spodziewają się trzeciego dziecka. Przyjdzie ono na świat w 2019 roku. W najnowszym wywiadzie aktorka i wokalistka zdradziła jego płeć.

Anna Czartoryska-Niemczycka zdradziła płeć trzeciego dziecka

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki wiodą spokojne życie z dala od błysku fleszy. Para wychowuje dwójkę dzieci: urodzonego 11 lipca 2014 roku syna Ksawerego oraz córeczkę Janinę, która przyszła na świat 9 stycznia 2016 roku.

Tygodnik Na żywo podał pod koniec zeszłego miesiąca, że małżonkowie po raz trzeci zostaną rodzicami. W najnowszym wywiadzie aktorka i wokalistka zdradziła, że w przyszłym roku powitają na świecie... drugiego synka!

„Ten czas, który poświęcam na macierzyństwo jeszcze bardziej się wydłuży, ale jestem bardzo podekscytowana i bardzo się cieszę. Przede wszystkim dzieci będą miały przewagę liczebną, co podobno jak mówią bardziej doświadczeni rodzice – to bardzo dużo zmienia. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo się cieszymy, dzieci są też bardzo podekscytowane więc myślę, że z taką niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już wiemy, że będzie chłopiec”, zwierzyła się Anna Czartoryska-Niemczycka w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Anna Czartoryska o ciąży. Czy aktorka zniknie z show-biznesu?

Co ciekawe, ze słów aktorki można wywnioskować, że po raz kolejny, tak jak w przypadku poprzednich ciąż, zniknie na jakiś czas z show-biznesu, by cieszyć się stanem błogosławionym z dala od błysku fleszy, ponieważ najwyższą wartością jest dla niej rodzina i spokój.

„Mnie jest cały czas najlepiej w domu. Powoli zaczynam wystawiać nos na świat, ale zdecydowanie rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dzięki mojemu mężowi i dwóm babciom, którzy bardzo mnie wspierają, mogę to wszystko zorganizować. Dzisiaj uważnie dobieram projekty, w których biorę udział”, wyjaśniła w 2016 roku w rozmowie z Party.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej!  

Fot. East News

Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.