Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej!

Chłopiec czy dziewczynka?

Redakcja VIVA! 1 czerwca 2020 07:51
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka informację o narodzinach maleństwa potwierdziła w szczęśliwą nowinę w Dniu Matki. Gwiazda zamieściła wówczas poruszający wpis. Małżeństwo nie zdradziło jednak czy ich synek doczekał się córeczki czy braciszka. Teraz wszystko wyda się jasne!

Płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Aktorka i jej mąż Kamil Kula wychowują trzyletniego synka – Bruna. Niedawno ich rodzina znów się powiększyła.

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr! Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama", napisała Marta Żmuda Trzebiatowska na Instgaramie w Dniu Matki.

Nie posiadają się się z radości. Cała rodzina jest już w komplecie i wspólnie może cieszyć się cudownymi chwilami. Jak podaje magazyn Party Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula doczekali się córeczki

Serdecznie gratulujemy!  

Orły, Orły 2020, pary, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?