Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej!

Chłopiec czy dziewczynka?

Redakcja VIVA! 1 czerwca 2020 07:51
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka informację o narodzinach maleństwa potwierdziła w szczęśliwą nowinę w Dniu Matki. Gwiazda zamieściła wówczas poruszający wpis. Małżeństwo nie zdradziło jednak czy ich synek doczekał się córeczki czy braciszka. Teraz wszystko wyda się jasne!

Płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Aktorka i jej mąż Kamil Kula wychowują trzyletniego synka – Bruna. Niedawno ich rodzina znów się powiększyła.

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr! Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama", napisała Marta Żmuda Trzebiatowska na Instgaramie w Dniu Matki.

Nie posiadają się się z radości. Cała rodzina jest już w komplecie i wspólnie może cieszyć się cudownymi chwilami. Jak podaje magazyn Party Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula doczekali się córeczki

Serdecznie gratulujemy!  

Orły, Orły 2020, pary, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.