Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak
O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak wzięli ślub!

Jak wyglądała panna młoda?

Weronika Kostyra 17 czerwca 2019 16:52
Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak

W miniony weekend kolejny polski piłkarz stanął na ślubnym kobiercu. W sobotę sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak. Ceremonia odbyła się w Ząbkowicach Śląskich, rodzinnym mieście pary. Zobacz wyjątkowe zdjęcia pary młodej!

Ślub Piotra Zielińskiego i Laury Słowiak

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są parą od sześciu lat. Zaręczyli się dwa lata temu, dokładnie w dniu jej urodzin podczas pobytu na Mazurach. 25-letni zawodnik polskiej reprezentacji na co dzień gra w klubie SSC Napoli. We Włoszech mieszka razem z ukochaną. To jej piłkarz dedykuje strzelone gole. Laura Słowiak ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale zajmuje się modelingiem.

W dniu ślubu para młoda wyglądała zachwycająco. Panna młoda miała na sobie suknię z koronkową górą i obszerną tiulową spódnicę z długim trenem. Po ceremonii Laura Słowiak przebrała się w inną kreację. Pan młody był ubrany w klasyczny czarny garnitur i muszkę.

Życzymy młodej parze dużo szczęścia! 

Laura Słowiak, suknia ślubna
Fot. Instagram @lauraslowiak

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.