Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak
O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak wzięli ślub!

Jak wyglądała panna młoda?

Weronika Kostyra 17 czerwca 2019 16:52
Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak

W miniony weekend kolejny polski piłkarz stanął na ślubnym kobiercu. W sobotę sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak. Ceremonia odbyła się w Ząbkowicach Śląskich, rodzinnym mieście pary. Zobacz wyjątkowe zdjęcia pary młodej!

Ślub Piotra Zielińskiego i Laury Słowiak

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są parą od sześciu lat. Zaręczyli się dwa lata temu, dokładnie w dniu jej urodzin podczas pobytu na Mazurach. 25-letni zawodnik polskiej reprezentacji na co dzień gra w klubie SSC Napoli. We Włoszech mieszka razem z ukochaną. To jej piłkarz dedykuje strzelone gole. Laura Słowiak ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale zajmuje się modelingiem.

W dniu ślubu para młoda wyglądała zachwycająco. Panna młoda miała na sobie suknię z koronkową górą i obszerną tiulową spódnicę z długim trenem. Po ceremonii Laura Słowiak przebrała się w inną kreację. Pan młody był ubrany w klasyczny czarny garnitur i muszkę.

Życzymy młodej parze dużo szczęścia! 

Laura Słowiak, suknia ślubna
Fot. Instagram @lauraslowiak

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?