Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak
O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak wzięli ślub!

Jak wyglądała panna młoda?

Weronika Kostyra 17 czerwca 2019 16:52
Piotr Zielińska i Laura Słowiak
Fot. Instagram @lauraslowiak

W miniony weekend kolejny polski piłkarz stanął na ślubnym kobiercu. W sobotę sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak. Ceremonia odbyła się w Ząbkowicach Śląskich, rodzinnym mieście pary. Zobacz wyjątkowe zdjęcia pary młodej!

Ślub Piotra Zielińskiego i Laury Słowiak

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są parą od sześciu lat. Zaręczyli się dwa lata temu, dokładnie w dniu jej urodzin podczas pobytu na Mazurach. 25-letni zawodnik polskiej reprezentacji na co dzień gra w klubie SSC Napoli. We Włoszech mieszka razem z ukochaną. To jej piłkarz dedykuje strzelone gole. Laura Słowiak ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale zajmuje się modelingiem.

W dniu ślubu para młoda wyglądała zachwycająco. Panna młoda miała na sobie suknię z koronkową górą i obszerną tiulową spódnicę z długim trenem. Po ceremonii Laura Słowiak przebrała się w inną kreację. Pan młody był ubrany w klasyczny czarny garnitur i muszkę.

Życzymy młodej parze dużo szczęścia! 

Laura Słowiak, suknia ślubna
Fot. Instagram @lauraslowiak

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.