Pictionary Air x Piotr Gąsowski
Fot. Materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Gąsowski jako... baletnica! Zobacz wyjątkowe wideo z udziałem prezentera

Poznaj szczegóły!

Konrad Szczęsny 20 listopada 2020 15:12
Pictionary Air x Piotr Gąsowski
Fot. Materiały prasowe

Duża dawka humoru, autorskie rysunki Piotra Gąsowskiego oraz intrygujący montaż! Tak można podsumować kampanię, w której wziął udział lubiany prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W sieci krążą filmiki z jego udziałem, zaś sam aktor zdradził we wpisie na Instagramie szczegóły tego wyjątkowego projektu... 

Piotr Gąsowski o nowej kampanii

Piotr Gąsowski za pośrednictwem mediów społecznościowych, z właściwym sobie poczuciem humoru wyjaśnił, co to za tajemniczy projekt. Okazuje się, że nawiązuje do słynnego programu, który swego czasu prowadził w telewizji...

„Moi drodzy! Jestem bardzo podekscytowany tym, że ja, człowiek, bądź co bądź, nie pierwszej młodości ;) żeby uniknąć złośliwości ... mam 56 lat) , zostałem „twarzą” gry „Pictionary Air” ! A skąd się bierze moja ekscytacja?! Ano stąd, iż mam ogromny sentyment do programu „Kalambury” , który prowadziłem przez wiele lat w @polsatofficial a @pictionaryair jest, w prostej linii, kontynuacją tej rodzinnej zabawy, z tym , że „uwspółcześnioną” jej wersją! Autorzy gry mogliby przecież zwrócić się o to, do młodego , przystojnego faceta a zwrócono się do mnie, faceta niemłodego i... przystojnego w pewien... „nienachalny sposób”, żartował.

Dodał, że jest całkowicie przekonany do nowego projektu, stąd zdecydował się na udział w nim.

„Daję tej grze swoją „Twarz, co brzmi znajomo” ;), ponieważ uważam, iż jest strzałem w „10”, w dodatku, można grać w nią dosłownie wszędzie a zabawy przy tym i śmiechu jest co niemiara! Dzisiaj puszczam pierwszy „making of” tzn. kulisy realizacji czyli jak się bawiliśmy na planie z całą , świetną i dowcipną ekipą! A o grze będę sukcesywnie informował. Nie będę Was namawiał do kupna, bo nie taka jest moja rola, ale chcę, żebyście wiedzieli, iż takie „cudo” w ogóle istnieje ! Jestem ciekaw Waszych opinii! Buźka ! Miłej zabawy! Gąs #pictionaryair#kalambury #zabawa #gryrodzinne#śmiech #makingof #lovemyjob#lovemylife”, zakończył (post w całości publikujemy poniżej).

Piotr Gąsowski twarzą Pictionary Air - szczegóły

Piotr Gąsowski na potrzeby nowej kampanii Pictionary Air wcielił się w rolę prowadzącego oraz uczestników show o tej samej nazwie. Kreacje w konwencji teleturnieju mają przypominać kultowy format telewizyjny z udziałem gwiazd i prezentera w roli prowadzącego, którego zasady opierały się na klasycznej wersji gry kalambury.

Piotr, jako zawodnik reprezentujący swoją drużynę, przedstawia własną interpretację haseł z różnych kategorii za pomocą interaktywnego pisaka Pictionary Air. Aktor mierzy się z rysowaniem m.in. hamburgera, ducha i baletnicy, a następnie entuzjastycznie gestykuluje, aby pomóc drużynie odgadnąć wylosowane pojęcia. Odbiorcy mogą liczyć na dużą dawkę śmiechu dzięki aktorowi, który podchodzi do zadania z pełnym zaangażowaniem. Nie brakuje humorystycznych opowieści, trudnych do odgadnięcia pojęć oraz żartobliwych powiedzeń, skutecznie zachęcających do podjęcia wyzwania w grze Pictionary Air ze znajomymi.  

Pictionary Air x Piotr Gąsowski
Fot. Materiały prasowe

Pictionary Air x Piotr Gąsowski
Fot. Materiały prasowe
Pictionary Air x Piotr Gąsowski
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.