O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Fronczewski przez lata nie dogadywał się z córką... A jak jest teraz? 

Czemu Magda była zła na ojca?

Monika Katarzyna Krupska 14 września 2018 14:58

W ostatnich tygodniach głośno jest o Piotrze Fronczewskim za sprawą jego złego samopoczucia. Aktor na początku wakacji zasłabł w teatrze. Na szczęście już czuje się lepiej i wrócił do występów przed publicznością. 72-latkiem podczas jego rekonwalescencji opiekowała się żona, którą kiedyś dotkliwie zranił. Kłótnie w domu odbiły się na dzieciach, najbardziej na dziś dorosłej Magdzie... Jak teraz wygląda ich relacja? 

Piotr Fronczewski o relacjach z dziećmi 

Piotr Fronczewski kilka lat temu zdradził swoją żonę, Ewę. Przyznał się do romansu, który mógł zniszczyć jego rodzinę. „Stało się. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Kierat. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec”, napisał w swojej biografii Ja, Fronczewski. 

Para wspólnie wychowywała dwie córki - Kasię i Magdę. Z młodszą pociechą Fronczewski nie dogadywał się przez lata. „Magda przeżywa coś w rodzaju okresu buntu wobec mnie i bardzo wyraźnie okazuje mi brak akceptacji. Towarzyszy temu długa lista wszelkiego rodzaju zarzutów, niespełnionych oczekiwań, pretensji, z którymi ja się nie zgadzam”, powiedział kiedyś w jednym z wywiadów. I dodał, że wtedy jeszcze nie wiedział, że córka jest zła na niego nie za sprawą buntu, a z powodu zdrady! 

„Wypomniała mi to zupełnie niedawno w rozmowie. Jakim cudem? Była przecież wtedy malutka”, zastanawiał się aktor. 

Minęły lata, aktor pogodził się z Ewą i polepszyły się też jego relacje z córkami. Dziś Magda realizuje się jako psycholog, choć miała wszelkie predyspozycje, aby pójść w ślady ojca. „Jestem przekonany, że chętnie by mnie na tej słynnej kozetce psychologa położyła i przesłuchała”, powiedział Piotr. 

Trzymamy kciuki za ich dobre relacje!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.