Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski został raperem? Piłkarz nawiązał współpracę z Donatanem!

Premiera piosenki już w styczniu. Znamy szczegóły

Rafał Kowalski 30 grudnia 2018 13:58
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Tego, że Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy powtarzać nikomu nie trzeba. Ale czy wiedzieliście, że sportowiec od ponad roku przygotowuje się do wydania płyty wraz z Donatanem?! Projekt ujrzy światło dzienne w na początku 2019 roku, a premiera pierwszej piosenki została zapowiedziana już na styczeń. Czy Lewandowski będzie rapował?!

Płyta Donatana i Roberta Lewandowskiego – szczegóły

Kilka dni temu Donatan opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym zapowiedział nową piosenkę i klip. Producent zdradził też, że wystąpi w nim 3 sportowców. „Pierwszy kawałek z mojego nowego projektu już w styczniu. Rapowy numer z trzema mocnymi zawodnikami. Domyślacie się z kim?:) Kto zgadnie dostanie garnek złota. Teledysk z rozmachem godnym Midasa.:) Gruby Don wraca!”, napisał muzyk w sieci.

Fani szybko połączyli wpis Donatana z informacją sprzed roku o tym, że on i Robert Lewandowski będą tworzyć wspólnie muzyczny projekt. W komentarzach wiele osób od razu zaczęło podejrzewać, że rapować w utworze będzie sam Robert! Niestety, szybko te nadzieje ostudził producent, który wyjaśnił pod postem, że Lewandowskiego nie usłyszymy w nagraniu.

Prawdą jest jednak, że piłkarz miał swój udział przy powstaniu utworu, a także całego albumu. Co więc dokładnie robił? „Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją”, powiedział już rok temu PRowiec piłkarza Jakub Zajdel w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Tajemnicą więc pozostaje wciąż, jacy inni zawodnicy będą rapować w piosence… Tego dowiemy się najprawdopodobniej za kilka tygodni przy okazji premiery teledysku. A ten… już wiadomo, że część scen nagrano w jaskini! Będzie się działo. Czekacie? 

Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.