Mamy zdjęcia!

Rafał Kowalski 2 września 2018 13:58

Po kilku tygodniach oczekiwania Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek nowej odsłony Jakiej to melodii z Norbim. Nowy prowadzący, który po 21 latach zastąpił Roberta Janowskiego, opowiadał w kilku ostatnich wywiadach, że żaden strach przed nagraniami go nie paraliżuje i faktycznie… Na ekranie muzyk wydawał się być bardzo wyluzowany, jak gdyby prowadził show od lat. To dla jednych okazało się zaletą, a dla innych powodem, dla którego wyłączyli telewizor...

Jak wyglądał 1. odcinek Jaka to melodia z Norbim?

Zanim widzowie zobaczyli odświeżone studio programu najpierw wyemitowano wstęp, w którym Norbi zajeżdża limuzyną pod budynek TVP, a następnie w towarzystwie hostess wchodzi do środka. Chwilę później muzyk przywitał się w studiu programu. „Serwus”, powiedział entuzjastycznie! W pierwszym odcinku nowej formuły show o pieniądze walczyły aktorki serialu Dziewczyny ze Lwowa. Nowemu prowadzącemu trudno było nad nimi zapanować... „Zwariuję z tymi dziewczynami”, mówił. Ostatecznie gwiazdom udało się im wygrać ponad 14 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na cele charytatywne Caritas Polska.

Jak widzom podobał się styl Norbiego? Zdania są podzielone. Jedni pisali w sieci, że przez brak klasy prowadzącego wyłączyli program po chwili, inni wytrzymali do końca w dobrych nastrojach chwaląc muzyka za powiew radości. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? W międzyczasie zachęcamy do zobaczenia zdjęć z pierwszego odcinka programu emitowanego w nowej formule.  

1/5
Jaka to melodia, Norbi
Copyright @
1/5

Tunel to nowy element scenografii programu. Wcześniej podobnego używał w swoim show Kuba Wojewódzki...

2/5
Jaka to melodia, Norbi
Copyright @
2/5

Norbi komplementował zawodniczki i śpiewające gwiazdy

3/5
Jaka to melodia, Norbi
Copyright @
3/5

Sypał też żartami. Raz trafiony, raz nie...

4/5
Jaka to melodia, Norbi
Copyright @
4/5

Piosenkarz bawił się wraz z całą publicznością

5/5
Jaka to melodia, Norbi
Copyright @
5/5

Czekacie na kolejne odcinki?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.