Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Piers Morgan znów atakuje księżną Meghan. Nie zostawił na niej suchej nitki...

Poszło o zachowanie księcia Harry'ego

Gabriela Czernecka 10 lipca 2020 06:39
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry na początku lipca wzięli udział w wideokonferencji, podczas której odnieśli się do aktualnych wydarzeń na świecie. Małżeństwo w nagraniu poruszyło temat rasizmu, kolonializmu i jasno wyrazili swój sprzeciw takim zachowaniom. Nagranie pary odbiło się szerokim echem w sieci. Nic dziwnego, że komentarz wystosował także Piers Morgan, który nigdy nie szczędził Meghan ostrych słów....

Piers Morgan ostro o księżnej Meghan

W sieci pojawił się już filmik, w którym książęca para Sussex odniosła się do nierówności i braku tolerancji. Meghan i Harry poruszyli temat rasizmu i kolonializmu jasno dając do zrozumienia, że sprzeciwiają się takim zjawiskom i zachowaniom. Małżeństwo zwróciło się do obywateli krajów należących do Wspólnoty, mówiąc: „Spójrzmy na Wspólnotę, nigdy nie będziemy w stanie iść naprzód, jeśli nie uznamy jej przeszłości. Wielu ludzi wykonało niezwykła robotę, akceptując przeszłość i próbując naprawić te krzywdy, ale myślę, że wszyscy wiemy, że przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Nie będzie to łatwe, a w niektórych przypadkach nie będzie także wygodne, ale musimy to zrobić, bo... wiecie co? Wszyscy na tym skorzystamy. Wtedy będziemy w stanie w pełni sprzeciwić się temu, co nie powinno być obecnie akceptowane w naszym społeczeństwie”, powiedział książę Harry. 

Księżna Meghan wtórowała mężowi: „Będziemy musieli być teraz trochę niewygodni, ponieważ tylko poprzez przepychanie się i ten dyskomfort uda nam się osiągnąć to, do czego dążymy”, wyznała. „Jeśli chodzi o rasizm, to on istnieje, ponieważ ktoś gdzieś na tym korzysta. Po raz pierwszy w historii, dzięki ruchowi Black Lives Matter ludzie zaczynają być słuchani”, powiedział wnuk królowej Elżbiety.

Piers Morgan dał się już poznać z tego, że ostro komentuje każde zachowanie Meghan. Na portalu Daily Mail został opublikowany jego felieton, w którym również nie żałuje księżnej Sussex gorzkich słów. Choć dziennikarz podkreślił, że nie przepada za teoriami spiskowymi, jego zdaniem książę Harry jest pod kompletnym urokiem żony. Felietonista pisze, że całe nagranie wygląda tak, jakby Harry mówił to, co kazała mu Meghan, a każde wypowiadane przez niego słowo potwierdzane jest mrugnięciem żony: 

„Gdy mówił o tym, czemu wszyscy musimy naprawić krzywdy z przeszłości, jego żona Meghan wpatrywała się w niego tak uważnie, jakby wirtualnie przenosiła zaprogramowane wcześniej procesy myślowe do jego mózgu. Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale w pewnym momencie wyglądało to, jakby jego usta poruszały się w synchronizacji z jej mrugającymi oczami”, pisze Piers Morgan w swoim felietonie.  

Jego zdaniem, wszystko to, co Meghan mówiła o tolerancji i akceptacji innych, zostało zaczerpnięte z wystąpienia byłego prezydenta Johnny'ego F. Kennedy'ego. Dziennikarz zwraca także uwagę na to, że mówienie o równości wobec innych w przypadku Meghan, która mieszka obecnie w willi za ponad 10 mln dolarów, jest chyba trochę nie na miejscu. 

Jedni zgadzają się ze słowami dziennikarza, inni wręcz przeciwnie, zarzucają mu, że krytyka Meghan stała się dla niego łatwym sposobem na to, by zwiększyć swoją popularność... Uważacie, że ma rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABC News (@abcnews_au)

ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Fot. Getty Images

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.