Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Junior to niejedyny syn Pawła Deląga... Wiemy, czym zajmuje się i jak wygląda Mikołaj

Sławny tata opowiedział o drugim dziecku w wywiadzie

Rafał Kowalski 10 grudnia 2021 13:54
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg nieczęsto udziela mediom wywiadów o życiu prywatnym, ale tym razem podczas długiej rozmowy dla Plejady, zrobił wyjątek. Pomiędzy odpowiedziami dotyczącymi aktorstwa, kariery za granicą i pisania książki, ulubieniec widzów po raz kolejny podkreślił, że ma dwóch, a niejednego – jak długo sądzono – synów. Czym zajmuje się Mikołaj?

Mikołaj Deląg – syn Pawła Deląga - też zajmuje się filmem

Paweł Deląg kilkukrotnie pokazywał się publicznie ze swoim synem Pawłem Juniorem. 28-latek wystąpił między innymi w zeszłorocznej sesji dla VIVY!. Dzięki zdjęciom i wywiadowi lepiej mogliśmy poznać jego plany na życie. Chwilę później, bo wiosną tego roku, do mediów przedostała się informacja o tym, że aktor jest też synem innego wchodzącego w dorosłość mężczyzny.

Dziennikarka magazynu Gentelman zapytała Pawła Deląga o to, jakim jest ojcem dla dwóch swoich synów. Niestety tamtejsza odpowiedź niewiele wyjaśniła. „To są rzeczy, które zostawiam dla siebie. Nie rozmawiam o sprawach rodzinnych i tej zasady nie chcę naruszać”, wyznał aktor i producent.

Dopiero teraz przy okazji jego wywiadu udzielonego Plejadzie dowiadujemy się o drugim dziecku nieco więcej. Okazuje się, że Mikołaj próbuje iść w część śladów ojca. „I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata”, przyznał Paweł Deląg.

Czytaj takżePaweł Deląg: „W relacji dziecko–rodzic najbardziej przeszkadza mi pozycja dominująca rodzica”

W kolejnym pytaniu Michał Misiorek był ciekawy, czy ulubieniec widzów nie boi się, przez jego sławne nazwisko, synowie napotkają w branży filmowej trudności. „Zawsze synowie mają pod górkę. Na tym to polega, że w pewien sposób muszą mentalnie i psychicznie zabić ojca, by go przekroczyć. A ja chcę, by moi synowie mnie przekraczali, by byli lepsi ode mnie. I serdecznie im tego życzę, ale nie przeszkadza nam to w tym, żebyśmy byli przyjaciółmi”, przeczytaliśmy w Plejadzie.

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Zdjęcia drugiego syna Pawła Deląga. Wiek Mikołaja

Poza kilkoma zdaniami, które Paweł Deląg poświęcił Mikołajowi w ostatnim spotkaniu z mediami, niewiele o nim wiadomo. Kilka miesięcy temu gazeta Dobry Tydzień podała jedynie, że drugie dziecko aktora urodziło się w 2001 roku i mieszka w Warszawie. Artysta nigdy nie potwierdził jednak tych informacji.

To co pewne to zainteresowanie Mikołaja światem filmu i modelingu. Na swoim otwartym dla wszystkich użytkowników Instagramie (na którym obserwuje go tata) można obejrzeć efekty licznych sesji zdjęciowych, który Mikołaj był bohaterem.

Podobny do taty? Całej trójce życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Zobacz„Nigdy nie zostałem tak zraniony’’. Paweł Deląg tylko u nas o zawodzie miłosnym

Mikołaj Deląg - tak wygląda

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.