Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała
Fot. Jankowski/REPORTER/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Domagała został ojcem! Znamy płeć dziecka

Andrzej Grabowski, dziadek maleństwa, wprost nie posiada się z radości

Konrad Szczęsny 28 września 2018 18:14
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała
Fot. Jankowski/REPORTER/East News

Paweł Domagała, aktor i wokalista, został po raz drugi ojcem - donoszą media. Jego żona Zuzanna Grabowska urodziła drugą córkę. Jej dziadkiem jest Andrzej Grabowski, serialowy Ferdynand Kiepski.

Paweł Domagała został po raz drugi ojcem. Aktor i wokalista powitał na świecie córkę

Informację tę potwierdziła świeżo upieczona mama w rozmowie z jednym z tygodników.

„Po raz drugi zostałam mamą. Jestem szczęśliwa, ale nie zamierzam opowiadać publicznie o szczegółach tego wydarzenia”, zadeklarowała  w rozmowie z Na żywo Zuzanna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego.

Po raz pierwszy doniesienia o tym, że aktor znany z takich produkcji, jak Pitbull. Niebezpieczne kobietyCzas honoru czy Planeta singli i autor hitu Weź nie pytaj zostanie ojcem pojawiły się w maju tego roku. Jego teść miał dowiedzieć się o tym natomiast w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Początkowo oczekiwał, że córka urodzi syna, jednak gdy dowiedział się, że będzie to dziewczynka, wzruszył się i nie krył swojej radości.

Dzieci Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska wychowują już siedmioletnią córkę Hannę. Pobrali się pięć lat temu, w 2013 roku. Poznali się natomiast w czasie studiów na Warszawskiej Akademii Teatralnej. Oboje są aktorami.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Paweł Domagała i Maja Ostaszewska planie Drugiej Szansy
Fot. WBF

gwiazdy na konferencji serialu
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.