Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Pawła Deląg wziął ślub! Aktor pokazał w sieci wzruszający filmik: „Piękny dzień dla nich”

We wpisie nawiązał też do wojny w Ukrainie

Rafał Kowalski 28 lutego 2022 08:41
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

W trudnym dla wszystkich czasie związanym z działaniami wojennymi prowadzonymi w Ukrainie, życie wszystkich polskich rodzin musi toczyć się w miarę normalnie. Tak jest i Pawła Deląga, którego syn wziął wczoraj zaplanowany od dawna ślub. Kim jest jego wybranka? To i inne szczegóły znany aktor zdradził na Instagramie. Nawiązał też do wojny u naszych wschodnich sąsiadów.

Paweł Deląg Junior poślubił ukochaną. Wideo z kościoła

Paweł Deląg niejednokrotnie podkreślał jak bardzo jest dumny z syna Pawła Juniora. 29-latek nie poszedł do końca w ślady ojca, ale pozostał w branży filmowej. Na co dzień jest producentem. Z kolei wczoraj był ważny dzień dotyczący jego osobistej drogi. Potomek aktora wziął ślub.

Poruszony tata opublikował na Instagramie wideo i napisał. „Mój syn wczoraj wziął ślub .Pawel i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę .To piękny dzień dla nich , dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość , w przyszłość której jest pokój. Bezpiecznie.”, napisał w sieci.

Dalej nawiązał do wojny, którą Władimir Putin wypowiedział Ukrainie. „W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych którzy chowają się w piwnicach , schronach przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu”, podkreślił Paweł Deląg. „Stop wojnie, stop nienawiści. Niech Miłość będzie naszym wyborem”, dodał.

Zobacz, jak wyglądali pan i panna młoda wchodzący do kościoła.

Zobacz teżBohater i mąż stanu. Oto wszystkie tajemnice prezydenta Wołodymyra Zełenskiego

Czytaj także: Mocny apel Wojciecha Szczęsnego: „Nie mogę już dłużej nie reagować i udawać, że nic złego się nie dzieje”

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Ada Malicka - kim jest żona Pawła Deląga Juniora?

Choć starszy syn Pawła Deląga nie opowiadał o swoim życiu uczuciowym, w na jego Instagramie Ada Malicka została niedawno oznaczona. Z profilu 27-latki dowiadujemy się, że żona producenta filmowego ukończyła Warszawską Szkołę Filmową i ma już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe. Między innymi podłożyła głos do chińskiej animacji Magiczna Kraina. Wcieliła się tam w uroczą Rybkę Ping Ping.

Poza pasją dubbingowania Adrianna Malicka jest też aktorką telewizyjną i pedagogiem. Drugie studia które ukończyła według Wikipedii, to pedagogika na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu.

Zobacz zdjęcia zakochanych. Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.