Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM JEST GŁOŚNO

Paulina Smaszcz złożyła Maciejowi Kurzajewskiemu życzenia urodzinowe. „Przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń”

„Wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia”, napisała

Karol Sowa 30 stycznia 2023 19:06
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Przypomnimy, że Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przez 24 lata byli małżeństwem. Jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Związek oficjalnie zakończył się w 2020 roku. Co więcej, była żona słynnego prezentera od czasu do czasu wypowiada się na temat jego nowego życia. Dzisiaj postanowiła złożyć mu nietypowe życzenia z okazji 50. urodzin. „Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia”, czytamy na Instagramie. Co jeszcze napisała? 

Paulina Smaszcz złożyła Maciejowi Kurzajewskiemu życzenia z okazji 50. uordzin

29 stycznia 2023 roku Maciej Kurzajewski skończył 50. lat. Z tej okazji rodzina, znajomi i przyjaciele złożyli mu wyjątkowe życzenia. Do tego grona zalicza się również Paulina Smaszcz, która opublikowała nietypowy wpis na social mediach. „Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50-latka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem, czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat”, zaczęła.  

Dodała również: „Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina - szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera” pisze Paulina Smaszcz.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Socha i jej synek wspierają 31. finał WOŚP. Aukcja aktorki okazała się sukcesem! 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski — historia miłości

Para poznała się już w 1996 roku w Zakopanem. Dziennikarka na łamach VIVY! przyznała: „Poszliśmy na pierwszą randkę pojeździć na łyżwach. [...] Zakopane, noc, puste lodowisko i my dwoje. Ja miałam wtedy chłopaka, patafiana, Maciek dziewczynę, ale oboje dojrzewaliśmy do rozstania”, czytaliśmy. „Pierwsza do niego zadzwoniłam: „Może się spotkamy?". Poszliśmy na jakiś film do kina Polonia. Po seansie mówię: „To chodź, trochę jeszcze posiedzimy u mnie". Maciek wynajmował mieszkanie na Woli, ja na Ursynowie. „Nie mam potem jak stamtąd wrócić, nie będzie żadnego autobusu". Ja na to: „Ale kto powiedział, że musisz w nocy wracać…?". Przyszedł na noc, został na zawsze. Staliśmy się nierozłączni”, dodawała.  

Paulina i Maciej doczekali się dwójki dzieci: 26-letniego już Franciszka oraz 17- letniego Juliana. 

CZYTAJ TEŻ: Jakub Wesołowski czule o córeczce. Zdradził, jak aktorstwo pomogło mu w rodzicielstwie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.