Weronika Kostyra 24 lipca 2017 15:00
1/8
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacjach
Copyright @Instagram @pkrupinska
1/8

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka razem z dziećmi przebywają właśnie na Krecie, gdzie cieszą się słońcem i odpoczynkiem. Piękna mama, która niedawno skończyła 30 lat, pokazała swoim fanom kilka zdjęć z rodzinnego wyjazdu, w tym uroczy portret z ukochanym.

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wspólnym zdjęciu

Para bardzo strzeże swojej prywatności –rzadko pozują razem do zdjęć i nigdy nie pokazują twarzy dzieci, niemal dwuletniej Antoniny i dwumiesięcznego Jędrzeja. Uchwycili jednak odwróconą córeczkę na brzegu basenu i podczas zabawy. Cała rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą i beztroską.

 

Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz także: Czy w show-biznesie przyjaźń jest możliwa? Oni udowadniają, że tak!

3/8
Paulina Krupińska z synem
Copyright @Instagram @pkrupinska
3/8
5/8
Paulina Krupińska z córką
Copyright @Instagram @pkrupinska
5/8
7/8
Paulina Krupińska z córką
Copyright @Instagram @pkrupinska
7/8

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.