Weronika Kostyra 24 lipca 2017 15:00
1/8
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacjach
Copyright @Instagram @pkrupinska
1/8

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka razem z dziećmi przebywają właśnie na Krecie, gdzie cieszą się słońcem i odpoczynkiem. Piękna mama, która niedawno skończyła 30 lat, pokazała swoim fanom kilka zdjęć z rodzinnego wyjazdu, w tym uroczy portret z ukochanym.

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wspólnym zdjęciu

Para bardzo strzeże swojej prywatności –rzadko pozują razem do zdjęć i nigdy nie pokazują twarzy dzieci, niemal dwuletniej Antoniny i dwumiesięcznego Jędrzeja. Uchwycili jednak odwróconą córeczkę na brzegu basenu i podczas zabawy. Cała rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą i beztroską.

 

Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz także: Czy w show-biznesie przyjaźń jest możliwa? Oni udowadniają, że tak!

3/8
Paulina Krupińska z synem
Copyright @Instagram @pkrupinska
3/8
5/8
Paulina Krupińska z córką
Copyright @Instagram @pkrupinska
5/8
7/8
Paulina Krupińska z córką
Copyright @Instagram @pkrupinska
7/8

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.