Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy wszystkie pary 11. edycji Tańca z Gwiazdami

Z kim zatańczą Julia Wieniawa, Ania Karwan, Edyta Zając i inni?

Olga Figaszewska 10 lutego 2020 18:56
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Poznaliśmy pary 11. edycji tanecznego show Telewizji Polsat. Wiosną uczestnicy zmierzą się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Z kim zatańczy Julia Wieniawa czy Edyta Zając? Już wiadomo!

Pary 11. edycji Tańca z Gwiazdami

Fani programu byli ciekawi z kim zatańczą ich faworyci. Produkcja show sukcesywnie ujawniała kolejne pary, które powalczą o Kryształową Kulę! Tajemnica dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że nie zabraknie zaskoczeń! Na parkiecie oprócz znanych nam tancerzy, związanych z Tańcem z Gwiazdami od lat (Stefano Terrazzino, Lenki Klimentowej, Jana Klimenta i Janji Lesar), pojawią się debiutanci.

Okazuje się, że Mikołaj Jędruszczak (uczestnik Love Island. Wyspa miłości) zatańczy z Sylwią Madeńską, która jest nie tylko jego życiową partnerką ale i będzie jego taneczną partnerką i nauczycielką! Milena Rostkowska-Galant będzie uczyła się technik tańca wraz z Jackiem Jeschke! Marcin Bosak będzie tanecznym partnerem Wiktorii Omyły! Nicole Bogdanowicz znana z serialu Przyjaciółki zatańczy z Kamilem Kuroczko.

Tomasz Oświeciński będzie uczył się pod okiem wymagającej Janji Lesar! Wokalistka Sylwia Lipka powalczy o Kryształową Kulę z Rafałem Maserakiem! Bogdan Kalus rozpoczął już przygotowania do 11. edycji show z Lenką Kliment. Edyta Zając zatańczy z debiutującym w programie Michałem Bartkiewiczem! Sylwester Wilk pojawi się na parkiecie wraz z Hanną Żudziewicz! Julia Wieniawa będzie uczyć się pod okiem Stefano Terrazzino! A Ania Karwan z Janem Klimentem!

Będziecie oglądać? My już nie możemy się doczekać!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tańczącazwilkami @sylwesterwilkofficial @hannazudziewicz #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #ujawniamypary

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.