Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy wszystkie pary 11. edycji Tańca z Gwiazdami

Z kim zatańczą Julia Wieniawa, Ania Karwan, Edyta Zając i inni?

Olga Figaszewska 10 lutego 2020 18:56
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Poznaliśmy pary 11. edycji tanecznego show Telewizji Polsat. Wiosną uczestnicy zmierzą się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Z kim zatańczy Julia Wieniawa czy Edyta Zając? Już wiadomo!

Pary 11. edycji Tańca z Gwiazdami

Fani programu byli ciekawi z kim zatańczą ich faworyci. Produkcja show sukcesywnie ujawniała kolejne pary, które powalczą o Kryształową Kulę! Tajemnica dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Okazuje się, że nie zabraknie zaskoczeń! Na parkiecie oprócz znanych nam tancerzy, związanych z Tańcem z Gwiazdami od lat (Stefano Terrazzino, Lenki Klimentowej, Jana Klimenta i Janji Lesar), pojawią się debiutanci.

Okazuje się, że Mikołaj Jędruszczak (uczestnik Love Island. Wyspa miłości) zatańczy z Sylwią Madeńską, która jest nie tylko jego życiową partnerką ale i będzie jego taneczną partnerką i nauczycielką! Milena Rostkowska-Galant będzie uczyła się technik tańca wraz z Jackiem Jeschke! Marcin Bosak będzie tanecznym partnerem Wiktorii Omyły! Nicole Bogdanowicz znana z serialu Przyjaciółki zatańczy z Kamilem Kuroczko.

Tomasz Oświeciński będzie uczył się pod okiem wymagającej Janji Lesar! Wokalistka Sylwia Lipka powalczy o Kryształową Kulę z Rafałem Maserakiem! Bogdan Kalus rozpoczął już przygotowania do 11. edycji show z Lenką Kliment. Edyta Zając zatańczy z debiutującym w programie Michałem Bartkiewiczem! Sylwester Wilk pojawi się na parkiecie wraz z Hanną Żudziewicz! Julia Wieniawa będzie uczyć się pod okiem Stefano Terrazzino! A Ania Karwan z Janem Klimentem!

Będziecie oglądać? My już nie możemy się doczekać!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tańczącazwilkami @sylwesterwilkofficial @hannazudziewicz #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #ujawniamypary

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.