Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Najsłynniejsza celebrytka świata jest spokrewniona z... samą Elżbietą II!

Tego nikt się nie spodziewał!

Ksenia Krasko 26 lutego 2020 14:45
Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Brad Pitt, Beyoncé, Maggie i Jake Gyllenhaal, Johnny Depp, Angelina Jolie... Co łączy te gwiazdy? Dalekie pokrewieństwo z samą Elżbietą II! Właśnie okazało się, że do tego „rodzinnego” grona dołączyła jeszcze jedna osoba, niezwykle barwna osobowość i jedna z najsłynniejszych celebrytek świata. Mowa o Paris Hilton!

Paris Hilton jest spokrewniona z królową Elżbietą II

Niekwestionowana gwiazda lat 2000., wierna miłośniczka różu, jedna z najsłynniejszych blondynek Hollywood, spadkobierczyni imperium hotelowego o wartości wielu milionów dolarów... Paris Hilton nie przestaje zadziwiać fanów, a w najnowszym wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan wyznała, że jest daleką krewną królowej Wielkiej Brytanii.

„Moja matka niedawno zrobiła test DNA i okazało się, że jesteśmy krewnymi Marilyn Monroe i Elżbiety II”, zdradziła w rozmowie. Nie jest to oczywiście bliskie pokrewieństwo, ponieważ Paris jest kuzynką 20. stopnia obecnie panującej monarchini. Łączy je wspólny przodek – król Henryk II, który rządził Anglią od 1154 do 1189 roku.

Tym samym Paris Hilton dołączyła do innych gwiazd, które mogą poszczycić się królewskim pochodzeniem. Ciekawe jednak, co na to sama Elżbieta II... 

Paris Hilton
Fot. East News

Królowa Elżbieta II abdykuje
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.