O TYM SIĘ MÓWI

Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełniają jej ostatnią wolę. Jaką?

Gwiazda miała tylko jedną prośbę...

Gabriela Czernecka 11 stycznia 2019 08:43
Agnieszka Kotulanka nie żyje
Fot. East News

Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełniają ostatnia wolę mamy. aktorka zmarła 20 lutego 2018 roku. I choć od kilku miesięcy mówiło się o jej problemach z alkoholem, to częściej pojawiały się informacje, że gwiazda walczy z nałogiem i próbuje wyjść na prostą. Podobno planowała także powrót do pracy. Niestety pod koniec lutego pojawiła się informacja o jej śmierci... Teraz dzieci Agnieszki Kotulanki postanowiły wypełnić jej ostatnią wolę. Jaką?

Ostatnia wola Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Została pochowana  na cmentarzu w Legionowie w grobie ojca, ppłk Wojska Polskiego Józefa Kotuły. Z wielkim żalem pożegnaliśmy gwiazdę Klanu. Śmierć Agnieszki Kotulanki była ciosem była dla jej najbliższych. 

Jak podaje Na Żywo, dzieci Agnieszki Kotulanki, Kasia i Michał, niecały rok po śmierci mamy postanowiły spełnić jej ostatnią wolę. Gwiazda Klanu  planowała sprzedać mieszkanie na warszawskim Ursynowie, które wiązało się dla niej z przykrymi wspomnieniami. „Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu”, zdradza w rozmowie z magazynem osoba z otoczenia gwiazdy. Dlatego też Kasia i Michał zdecydowali się sprzedać mieszkanie należące do mamy. 

Gwieździe nie udało się tego dokonać, więc jej dzieci jeszcze przed pierwszą rocznicą śmierci postanowiły wystawić mieszkanie na sprzedaż. „Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery "Tele Tygodnia", przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w Klanie”, mówi przyjaciółka rodziny.

Jak podaje Na Żywo, mieszkanie przeszło mały remont i zostało wystawione na sprzedaż. Decyzja o sprzedaży mieszkania z pewnością nie była łatwa da dzieci Agnieszki Kotulanki. W końcu to miejsce, w którym się wychowali. Ostatecznie Kasia i Michał uznali, że pora pójść do przodu i wspominać tylko dobre chwile związane z mamą.  

Agnieszka Kotulanka „Klan”
Fot. East News

Agnieszka Kotulanka nie żyje
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!