Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska
O tym jest głośno

Druga pociecha Olgi Bołądź jest już na świecie! Aktorka zdradziła, jakie wybrała imię

Podzieliła się także uroczym nagraniem

Marta Nawacka 19 maja 2023 18:31
Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska

Olga Bołądź to nie tylko utalentowana i lubiana aktorka, ale także spełniona i szczęśliwa mama 10-letniego Brunona i, od niedawna, drugiej pociechy. Okazuje się, że maluszek jest już na świecie! Artystka podzieliła się uroczym nagraniem na swoim profilu na Instagramie. Zdradziła także, jakie imię wybrała dla drugiego dziecka.

Olga Bołądź – związek, życie prywatne

Swego czasu głośno było o związkach Olgi Bołądź z kolegą po fachu, Sebastianem Fabijańskim, a także z innym aktorem, Maxem Ryanem. Z drugim z panów doczekała się 10-letniego dziś już syna, Brunona, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Od ponad trzech lat aktorka jest w szczęśliwym związku z Jakubem Chruścikowskim, a w grudniu ubiegłego roku, podczas gali z okazji 30-lecia telewizji Polsat, ogłosiła, że wraz z ukochanym spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka.

Czytaj też: Syn był dla niego całym światem. Kacper Tekieli chciał przekazać mu pasję do sportu

Olga Bołądź, Viva! 4/2023
Fot. Zuza Krajewska

Olga Bołądź w sesji dla magazynu VIVA!, 2023 rok

Olga Bołądź urodziła! Jakiej płci jest maluszek?

Dziś na instagramowym profilu Olgi Bołądź pojawiła się wspaniała wiadomość. Okazuje się, że druga pociecha aktorki od jakiegoś czasu jest już na świecie! „Hejka tu Rita. Od kilku dni jest z Nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy Was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze”, napisała dumna mama, zdradzając, że urodziła córeczkę, której dała na imię Rita.

Do tej radosnej informacji Olga Bołądź dołączyła urocze nagranie, na którym możemy zobaczyć pierwsze ujęcia dziewczynki. Pod postem natychmiast posypały się komentarze i gratulacje. My również się do nich przyłączamy, a świeżo upieczonej mamie, jej córeczce oraz całej rodzinie życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Anna Wyszkoni mierzyła się z nowotworem. „Gdy usłyszałam diagnozę, rozpłakałam się”

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?