Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan
Z ŻYCIA GWIAZD

Poruszające wyznanie Oli Jordan o kłopotach z zajściem w ciążę…

„Sądziłam, że sama mogę zdecydować, kiedy będzie odpowiedni moment na dziecko”

Weronika Kostyra 5 lutego 2019 09:58
Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Olę Jordan poznaliśmy jako jurorkę programu Taniec z gwiazdami. Tancerka przez dziesięć lat tańczyła w brytyjskiej edycji show i zdobyła kryształową kulę. Prywatnie od piętnastu lat jest z ukochanym mężem Jamesem Jordanem. Para udzieliła właśnie razem poruszającego wywiadu, w którym mówi o bardzo prywatnym problemie.

Ola Jordan z mężem w magazynie Hello!

Ola Jordan i jej mąż pojawili się na okładce brytyjskiego magazynu Hello! W trudnej rozmowie opowiedzieli o dotyczącym ich problemie. Mimo że od lat tworzą szczęśliwy związek, do pełnej radości brakuje im dziecka. Niestety mimo starań, na razie nie jest to możliwe. Para zmaga się z bezpłodnością. „Chciałabym być mamą z całego serca i myślałam, że to samo się stanie. James też jest już zdesperowany i marzę o tym, by to wreszcie się stało. To jedyny prezent, który chciałabym mu dać. Sądziłam, jak większość kobiet, że sama mogę zdecydować, kiedy będzie odpowiedni moment na dziecko. Że będę mogła mieć swoją karierę, a dziecko, gdy poczuję się gotowa. Niestety, tak się nie stało”, opowiedziała tancerka.

Małżonkowie nie poddają się. Chcą spróbować metody in-vitro, do której w Wielkiej Brytanii mają swobodny dostęp. Bycie rodzicami to ich największe marzenie. „Ironia polega na tym, że przez 17 lat naszej kariery staraliśmy się nie mieć dziecka, ponieważ taniec trudno połączyć z życiem rodzinnym. Kiedy w końcu postanowiliśmy spróbować, to było jak żądło – uświadomić sobie, że nie możemy począć dziecka od razu. Po konsultacjach uświadomiliśmy sobie, że być należmy do tych szczęśliwców, którzy z pomocą spełnią swoje marzenie o dziecku ”, powiedział James w wywiadzie.

James i Ola postanowili opowiedzieć o swoim problemie, ponieważ nieustanie są pytani o dziecko. „Chciałabym opowiadać tę historią w czasie przeszłym, kołysząc dziecko w ramionach. Poczułam jednak, że muszę przemówić teraz, bo w każdym wywiadzie jesteśmy pytani, kiedy będziemy mieć dziecko i coraz trudniej unikać nam tych pytań. Dotarło to do punktu, w którym bardzo nas zasmuca, więc chcemy sami o tym powiedzieć, by wszystko stało się jasne”, wytłumaczyła Ola Jordan.Małżonkowie zawsze byli blisko i zawsze razem radzili sobie w trudnymi sytuacjami. Trzymamy kciuki, by ich marzenie się spełniło. 

Ola Jordan z mężem
Fot. Hello

Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?