Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ola Jordan marzy o powiększeniu rodziny! Niestety zmaga się z bezpłodnością...

„Po prostu nie mogę zajść w ciążę”

Weronika Kostyra 28 marca 2019 10:50
Ola Jordan z mężem
Fot. Instagram @olajordan

Olę Jordan znamy przede wszystkim jako jurorkę programu Taniec z gwiazdami. Tancerka przez dziesięć lat tańczyła w brytyjskiej edycji show i zdobyła kryształową kulę. Wielkiej Brytanii jest prawdziwą gwiazdą. Prywatnie od szesnastu lat jest z ukochanym mężem Jamesem Jordanem. Mimo że od lat tworzą udany związek, do pełnego szczęścia brakuje im dziecka.

Ola Jordan chce zostać mamą

Ola Jordan rzadko mówi o życiu prywatnym. Niedawno zdecydowała się jednak powiedzieć głośno o swoim problemie, ponieważ nieustanie jest pytana o dziecko. Najpierw udzieliła razem z mężem wywiadu dla magazynu Hello, w którym opowiedzieli o swoim marzeniu. Niestety mimo starań, para zmaga się z bezpłodnością. „Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”, powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem.

Małżonkowie nie poddają się i nie tracą nadziei. Zawsze byli blisko i wspólnie radzili sobie w trudnymi sytuacjami. Po zakończeniu tej edycji Tańca z gwiazdami ponownie będą starać się o dziecko. Jeżeli się nie uda, chcą spróbować metody in-vitro, do której w Wielkiej Brytanii mają swobodny dostęp. Bycie rodzicami to ich największe marzenie. „Wierzymy, że w końcu się uda spełnić nasze marzenie. Nie wykluczamy skorzystania z metody in-vitro. Teraz mam pracę w Tańcu z gwiazdami, ale po zakończeniu tej edycji liczę, że w końcu się nam powiedzie. Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami”, wyznała jurorka Tańca z gwiazdami.

Trzymamy kciuki, by marzenie się spełniło! 

Ola Jordan z mężem
Fot. Hello

Ola Jordan i James Jordan
Fot. Instagram @olajordan

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?