Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Odeta Moro urodziła! Jak się czuje świeżo upieczona mama?

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 31 sierpnia 2018 14:13
Fot. Instagram

Odeta Moro urodziła! Dziennikarka właśnie po raz drugi została mamą. Już jakiś czas temu podzieliła się z fanami informacją, że na świat w sierpniu przyjdzie jej syn, LEw. Imię dla wówczas nienarodzonego jeszcze dziecka wybrała córka Odety Moro i Michała Figurskiego, Sonia. Szczęśliwa gwiazda zamieściła właśnie w sieci zdjęcie małego chłopca.

Odeta Moro urodziła! 

W marcu tego roku Odeta Moro zaskoczyła wszystkich swoich fanów i za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła światu, że jest w ciąży! Była żona Michała Figurskiego od ponad roku spotyka się z Konradem Komornickim. Wiadomość o ciąży Odety Moro ucieszyła jej fanów, którzy szybko zaczęli składać przyszłej mamie gratulacje.Od tamtej pory Odeta Moro systematycznie informowała swoich obserwatorów o tym, jaki jest stan jej zdrowia.

„Jeżeli cuda się zdarzają, to myślę, że cud narodzin, zwłaszcza w tak dojrzałym wieku jak mój - kończę właśnie 40 lat, odbiera się zupełnie inaczej. Kobiety z czwórką z przodu często już nie wierzą, że cokolwiek się w ich życiu wydarzy. A to jest złe myślenie, bo stagnacja każdego wykończy. Ja przesiadłam się na inny jacht, ale dalej płynę tą samą łódką. Tylko wiatr zaczął wiać w dobrym kierunku. I ja go złapałam w żagle”, mówiła szczęśliwa mama w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Odeta Moro postanowiła nie robić tajemnicy z tego, jakiej płci będzie jej drugie dziecko, podała nawet to, jak wraz z ukochanym zamierza go nazwać. „Będzie syn. Konrad jest zachwycony, bo z kolei mężczyźni zwykle chcą mieć syna. A on jeszcze nie ma dzieci, choć jest już mocno dojrzałym facetem. Będzie więc chłopak, dla mnie nowe wyzwanie”, powiedziała.

Dziennikarka podzieliła się wówczas swoimi obawami: „Nie wiem, co się robi z synem, ale myślę, że Konradowi to intuicja podpowie. Kupi mu się piłkę i na boisku będą grać mecze. Moja córka nie zraziła mnie do macierzyństwa, choć teraz jest w okresie nastoletnim. Ale póki co, jest supergrzeczna, nie mogę narzekać”, mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Właśnie gwiazda podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Drugie dziecko Odety Moro, syn Lew jest już na świecie! Serdecznie gratulujemy!  

 

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.