Donald Trump JAMNIK
Fot. gettyimages
O TYM SIĘ MÓWI

O wstydliwym uzależnieniu Donalda Trumpa powstają już obrazy! 

Bez czego nie może się obejść?

Monika Katarzyna Krupska 18 października 2018 08:58
Donald Trump JAMNIK
Fot. gettyimages

Jedni nie stronią od alkoholu, a inni od puszki coli! Uzależnienia są różne, bywają tylko bardziej lub mniej niebezpieczne. Nie od dziś wiadomo, że prezydent USA o wysokich procentach nie chce słyszeć. Ale puszką, czy nawet puszkami Coca Coli zdecydowanie nie pogardzi! Nawyk Trumpa nie uszedł na uwadze słynnego malarza. Jego obraz robi furorę nie tylko w sieci, ale i w Białym Domu! 

Donal Trump jest uzależniony od coli 

Każdy prezydent USA był od czegoś uzależniony. Barack Obama uwielbiał piwo, a Bill Clinton kochał pić cydr i piwo. Obecny prezydent USA zamiast alkoholu, woli dietetyczną Coca Colę! Codziennie pije blisko 12 puszek gazowanego napoju. Podobno robi to od 1997 roku! 

O fascynacjach prezydentów do trunków napisano nawet książkę. Ale dziś furorę w sieci nie robi lektura, a ostatni obraz Andy'ego Thomasa. Malarz namalował Donalda Trumpa obok innych republikańskich prezydentów USA. Na obrazie widzimy jeszcze: Richarda Nixona, Geralda Forda, Ronalda Reagana, Dwighta Eisenhowera, Richarda Nixona, Abrahama Lincolna, Theodora Roosevelta oraz obu Bushów. Republikanie są zadowoleni. Siedzą przy stole, rozmawiają, nie brakuje różnych trunków. Przed Reaganem np. stoi napój owocowy, przed Lincolnem woda, a przed Trumpem oczywiście szklanka coli. Fakt ten podobno tak urzekł prezydenta, że zadzwonił do malarza, aby pogratulować wspaniałego dzieła i powiesił je później u siebie w Białym Domu!

Czy uzależnienie prezydenta od coli ma wpływ na jego zdrowie? Jak się okazuje Donald Trump jest zdrów jak ryba. Na początku roku poddał się obowiązkowym badaniom lekarskim. Wyniki musiały zostać podane mediom. Amerykanie nie kryli zdziwienia, bo Trump praktycznie nie rozstaje się z puszką coli. Trunkiem wzniósł nawet toast, podczas sesji ONZ! 

Zobaczcie obraz, który Donald Trump uwielbia! Co o nim myślicie?  

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.