Karolina Korwin Piotrowska, VIVA! maj 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program w TVN Style! Znamy szczegóły

Konrad Szczęsny 2 sierpnia 2017 06:00
Karolina Korwin Piotrowska, VIVA! maj 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program w TVN Style. #Sława zastąpi zdjęty po 10 latach z anteny Magiel towarzyski. Dziennikarka będzie omawiała w nowym formacie fenomeny popkultury i świata show-biznesu i zastanowi się, czemu zawdzięczają swoją popularność i rzesze fanów.

Polecamy też: Koniec „Magla Towarzyskiego"! Co na to Karolina Korwin Piotrowska? EKSKLUZYWNY WYWIAD VIDEO

#Sława na antenie TVN Style - Karolina Korwin-Piotrowska o nowym programie

#Sława będzie emitowana w TVN Style od września bieżącego roku. Karolina Korwin Piotrowska wyjaśniła dokładnie, jaką tematyką będzie się w nim zajmowała.

Będziemy zastanawiać się, jak popkultura wpływa na nasze ideały piękna i wzory, które mamy wdrukowywane w głowę”, zdradziła w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl dziennikarka.

W nowym formacie zajmie się nie tylko osobami związanymi z szeroko pojętym show-biznesem, czyli gwiazdami, celebrytami, blogerami i influencerami, lecz także tymi, którzy z dnia na dzień zyskuali popularność i można ich sklasyfikować jako swoiste fenomeny. W #Sławie nie zabraknie tego, za co tysiące pokochały Karolinę Korwin-Piotrowską: burzliwych dyskusji, wyrażania opinii bez ogródek oraz intrygujących gości i oczywiście przeglądu prasy. Każdy odcinek ma być w założeniu poświęcony innej tematyce. 

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska powraca z nową książką! Kto tym razem powinien się bać ostrej dziennikarki...?

Pierwszy odcinek #Sławy z Magdaleną Boczarską i Dawidem Wolińskim

Pierwszy odcinek #Sławy został nagrany w zeszłym tygodniku i ma dotyczyć szeroko pojętego i niezwykle nośnego medialnie tematu ciała. Stąd nieprzypadkowy wybór gości: Karolina Korwin-Piotrowska rozmawiać będzie z Magdaleną Boczarską, która dała się poznać szerszej publiczności za sprawą filmu „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz Dawidem Wolińskim, który na Instagramie chętnie eksponuje swoje muskularne ciało.

Z wybitną aktorką Magdaleną Boczarską porozmawiam o ciele jako narzędziu pracy, o jej emocjach w momencie, kiedy musi się rozebrać przed milionami, jak w „Sztuce kochania”, czy na scenie teatralnej, kiedy czuje reakcje publiczności. Dawid Woliński opowie o tym, jak to jest być posądzanym o bycie narcyzem. Zapytam go też, ile pieniędzy wydaje na siebie”, zdradziła w rozmowie z portalem Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka przybliży także widzom pojęcie „body shamingu”, czyli zjawiska pisania o ciele osób znanych, które w ostatnim czasie przybrało w mediach nieprawdopodobne rozmiary.

Kolejne odcinki #Sławy przybliżą widzom natomiast pojęcia takie jak skandal czy wizerunek. 

Widzowie dowiedzą się m.in. dlaczego przełomowym wydarzeniem w showbiznesie było pojawienie się fotografii oraz jak ten wynalazek wykorzystali znani ludzie i dlaczego królowa Wiktoria na wielu fotografiach jest ustawiona bokiem”, zdradza portal.

Polecamy też: TYLKO U NAS Karolina Korwin Piotrowska w ostrych słowach o celebrytach, aborcji, alimentach i szefie mobberze

Karolina Korwin-Piotrowska o nowym programie w wywiadzie dla VIVY!

Już w maju tego roku w wywiadzie dla VIVY! Karolina Korwin-Piotrowska zwierzyła się, że pracuje nad nowym formatem. Miał on związek z książką #Sława, która na rynku ukazała się właśnie w maju 2017 r.

TVN powiedział, że mi tego [show-biznesu - przyp. red.] nie pozwoli tak zostawić. W tej chwili trwa burza mózgów. Nie mogę wiele mówić. [...] Robimy piloty nowych rzeczy. Dali nam czas do jesieni. Mam zajebistych szefów, warto było tu siedzieć 10 lat, być wiernym, nie pisać donosów i zachowywać się jak człowiek, a nie jakaś oportunistyczna pinda, to się teraz opłaca. Oni mnie cenią i mówią: „Karolina, my ciebie chcemy taką, jaka jesteś” – zadeklarowała w rozmowie z Beatą Nowicką Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz też: „Nie robię selfie jak Małgosia Rozenek”. Karolina Korwin Piotrowska o swojej książce „Sława". VIDEO

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.