02.08.2017 Warszawa, Jesienna ramówka TVN, Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN! Widzowie zobaczą nowych prowadzących

To przełom w historii programu

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 13:01
02.08.2017 Warszawa, Jesienna ramówka TVN, Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

To prawdziwa rewolucja! Od poniedziałku 12 sierpnia 2019 roku widzowie Dzień Dobry TVN zobaczą na ekranach telewizorów, obok znanych twarzy, także te, które do tej pory mogli kojarzyć trochę mniej. Producenci w ten sposób chcą odświeżyć formułę wakacyjnych wydań programu.

Zmiany w Dzień Dobry TVN wakacje

Od najbliższego poniedziałku Dzień Dobry TVN Wakacje będzie emitowane od 8:30 do 11:00. Widzowie obejrzą w tym czasie ekskluzywne wywiady z gwiazdami, interesujące reportaże i zapoznają się z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata. Istotna zmiana jest jednak taka, że prowadzący spotkają się z zaproszonymi gośćmi... w plenerze! Co więcej, będzie to plaża nad Wisłą oraz okolice ZOO w Warszawie. To jednak nie koniec zmian!

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN Wakacje: Wojtasik, Drzewiecka, Burzyńska

Jak zapowiadają producenci programu śniadaniowego, na szklanym ekranie w roli gospodarzy pojawią się nowe twarze. Do tej pory widzowie mogli kojarzyć niektóre osoby z realizowania dla Dzień Dobry TVN materiałów autorskich, dotyczących świata m.in. kultury, mody czy show-biznesu. Dla części z nich będzie to debiut w nowej roli. Wiadomo także, że niektóre wydania poprowadzą doskonale znani i sprawdzeni dziennikarze. Pełna lista prezentuje się następująco:

- Anna Kalczyńska

- Kinga Burzyńska, 

- Anna Wendzikowska, 

- Katarzyna Jaroszyńska, 

- Barbara Pasek, 

- Katarzyna Olubińska,

- Gabi Drzewiecka,

- Piotr Kraśko, 

- Andrzej Sołtysik, 

- Filip Chajzer, 

- Piotr Wojtasik

- Marcin Sawicki, 

- Mateusz Hładki,

- Robert Stockinger.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z roli prowadzących Dzień Dobry TVN na stałe zrezygnowali ulubieńcy widzów, Magda Mołek oraz Marcin Meller. Zgodnie jednak z wystosowanym oświadczeniem, oboje nie rozstają się ze stacją. Dziennikarka nadal będzie gospodynią uznanego programu W roli głównej, w którym gości osoby ze świata mediów i show-biznesu. Wiadomo, że w programie zastąpią ich Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme.  

W Dzień Dobry TVN Wakacje zajdą duże zmiany! W roli prowadzących zobaczymy nowe osoby:

02.08.2017 Warszawa, Jesienna ramówka TVN, Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Jednym z nowych prowadzących Dzień Dobry TVN Wakacje będzie Piotr Wojtasik, wcześniej związany z viva.pl:

Piotr Wojtasik, szef działu video viva.pl
Fot. archiwum prywatne

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?