02.08.2017 Warszawa, Jesienna ramówka TVN, Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN! Widzowie zobaczą nowych prowadzących

To przełom w historii programu

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 13:01
02.08.2017 Warszawa, Jesienna ramówka TVN, Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

To prawdziwa rewolucja! Od poniedziałku 12 sierpnia 2019 roku widzowie Dzień Dobry TVN zobaczą na ekranach telewizorów, obok znanych twarzy, także te, które do tej pory mogli kojarzyć trochę mniej. Producenci w ten sposób chcą odświeżyć formułę wakacyjnych wydań programu.

Zmiany w Dzień Dobry TVN wakacje

Od najbliższego poniedziałku Dzień Dobry TVN Wakacje będzie emitowane od 8:30 do 11:00. Widzowie obejrzą w tym czasie ekskluzywne wywiady z gwiazdami, interesujące reportaże i zapoznają się z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata. Istotna zmiana jest jednak taka, że prowadzący spotkają się z zaproszonymi gośćmi... w plenerze! Co więcej, będzie to plaża nad Wisłą oraz okolice ZOO w Warszawie. To jednak nie koniec zmian!

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN Wakacje: Wojtasik, Drzewiecka, Burzyńska

Jak zapowiadają producenci programu śniadaniowego, na szklanym ekranie w roli gospodarzy pojawią się nowe twarze. Do tej pory widzowie mogli kojarzyć niektóre osoby z realizowania dla Dzień Dobry TVN materiałów autorskich, dotyczących świata m.in. kultury, mody czy show-biznesu. Dla części z nich będzie to debiut w nowej roli. Wiadomo także, że niektóre wydania poprowadzą doskonale znani i sprawdzeni dziennikarze. Pełna lista prezentuje się następująco:

- Anna Kalczyńska

- Kinga Burzyńska, 

- Anna Wendzikowska, 

- Katarzyna Jaroszyńska, 

- Barbara Pasek, 

- Katarzyna Olubińska,

- Gabi Drzewiecka,

- Piotr Kraśko, 

- Andrzej Sołtysik, 

- Filip Chajzer, 

- Piotr Wojtasik

- Marcin Sawicki, 

- Mateusz Hładki,

- Robert Stockinger.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z roli prowadzących Dzień Dobry TVN na stałe zrezygnowali ulubieńcy widzów, Magda Mołek oraz Marcin Meller. Zgodnie jednak z wystosowanym oświadczeniem, oboje nie rozstają się ze stacją. Dziennikarka nadal będzie gospodynią uznanego programu W roli głównej, w którym gości osoby ze świata mediów i show-biznesu. Wiadomo, że w programie zastąpią ich Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme.  

W Dzień Dobry TVN Wakacje zajdą duże zmiany! W roli prowadzących zobaczymy nowe osoby:

02.08.2017 Warszawa, Jesienna ramówka TVN, Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Jednym z nowych prowadzących Dzień Dobry TVN Wakacje będzie Piotr Wojtasik, wcześniej związany z viva.pl:

Piotr Wojtasik, szef działu video viva.pl
Fot. archiwum prywatne

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.