O TYM JEST GŁOŚNO

TVP wprowadziło zmiany w wyglądzie studia "Jaka to melodia?"! Są pierwsze zdjęcia...

Tak prezentuje się Norbi jako prowadzący!

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2018 16:28

Tydzień temu stało się to już pewne – uwielbiany przez widzów program Jaka to melodia? będzie miał nową formułę, prowadzącego i… studio! Władze Telewizji Polskiej szybko obietnice zamienili w czyn i faktycznie od kilku dni plan muzycznego show zmienił swój wygląd. Na pierwszych zdjęciach z hali widać znaczącą różnicę…

Jak wygląda nowe studio programu „Jaka to melodia?”

Zawodnicy i publiczność, którzy mieli już okazję uczestniczyć w nagraniach nowych odcinków programu podzielili się zdjęciami z planu na Instagramie. Jak można zauważyć, za zawodnikami na wielkim ekranie od teraz będzie wyświetlana panorama miasta – motyw podobny do tego, który Jacek Kurski wprowadził do Wiadomości.

Z multimediów opublikowanych w sieci można także wydedukować, że w pierwszych niedzielnych odcinkach programu, kiedy w roli uczestników pojawią się celebryci, zobaczymy na ekranie między innymi aktorki z serialu Dziewczyny ze Lwowa oraz laureatki konkursu Miss Polonia. Przypomnijmy, że w pozostałe, powszednie dni tygodnia rywalizować będą tak jak dawniej pojedynczy zawodnicy. Z kolei w soboty do zabawy staną drużyny dwuosobowe.

Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się emisji pierwszych odcinków programu z Norbim. Z ciekawości na pewno je obejrzymy! Domyślamy się, że osób takich jak my jest o wiele więcej, więc początkowa oglądalność nowej formuły show na pewno będzie wysoka. Co potem? Będziecie śledzić kolejne wydania Jakiej to melodii?

Zanim ruszy premiera jesiennej edycji programu, zachęcamy do obejrzenia zdjęć nowego studia telewizyjnego show.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.