Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan i książę Harry znaleźli pracę! Co będą robić?

Ich kolegą z firmy będzie... Barack Obama!

Sabina Zięba 27 czerwca 2020 09:00
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Odkąd księżna Meghan i książę Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, nie mogą ułożyć sobie życia. Królewska para wraz z wystąpieniem z rodziny królewskiej, przestała być utrzymywana przez podatników oraz Elżbietę II. Mogą liczyć wyłącznie na własne umiejętności oraz chwilową pomoc księcia Karola. Teraz media obiegła wiadomość, że w końcu znaleźli pomysł na siebie. Co będą robić?

Nowa praca Harry'ego i Meghan

O problemach finansowych w ich związku media donosiły już niejednokrotnie. Jakiś czas temu informator National Enquirer zdradził, że: „Meghan jest przerażona, że jej marzenia o byciu królową Hollywood zostaną zniszczone przez ten finansowy koszmar. Nalega też, by Harry zrobił jakiś ruch i rozwiązał ten kryzys”. Podobno była aktorka była załamana, iż musi utrzymywać całą rodzinę i zastanawiała się nad powrotem do zawodu. Nawiązała nawet współpracę z Disneyem i czekała na rozwój wydarzeń. Jej celem było poznanie Brada Pitta i zagranie z nim w jakiejś produkcji. Nie wyszło. Teraz para znalazła inne wyjście z finansowego dołka. 

Jak podał brytyjski dziennik The Mirror,  Harry i Meghan zdecydowali się wejść we współpracę z nowojorską agencją reprezentującą „najlepszych mówców motywacyjnych i prelegentów”, Harry Walker Agency. Współpracuje ona ze znanymi osobami, które wygłaszają odpłatne wykłady zarówno na uczelniach wyższych, jak i zamkniętych, firmowych spotkaniach czy dużych imprezach.

Ile będą zarabiać? Dokładne kwoty nie są znane, lecz zagraniczne media podają, że są one liczone w setkach tysięcy dolarów. Podobno Barack Obama, który współpracuje z tą samą agencją, za wygłoszenie prywatnej mowy dla jednej z firm zarobił około 400 tysięcy dolarów, czyli ponad 1,5 mln złotych.

Choć dokładnie nie wiadomo, na jakie tematy będą mówić, specjaliści przypuszczają, że skupią się głównie na rasizmie, ochronie środowiska oraz równouprawnieniu płci. Patrząc na ich doświadczenia z przeszłości, możliwe, że książę Harry poruszy także problemy dotyczące zdrowia psychicznego (tak jak to zrobił w lutym tego roku, kiedy wygłaszał odpłatne przemówienie do pracowników giganta sektora finansowego i przyznał, że korzysta z pomocy terapeuty), natomiast Meghan będzie wspominać o feminizmie.

Myślicie, że się w tym sprawdzą?  

książę Harry i księżna Meghan

sekrety_sukni_slubnej_ksieznej_meghan_markle
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.