Weronika Kostyra 7 lutego 2018 07:30
1/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
1/5

 

North West, najstarsza córka Kim Kardashian i Kanyego Westa, ma już cztery lata. Dziewczynka od urodzenia jest najbardziej stylowym dzieckiem świata. Dla jej rodziców moda i styl są niezwykle ważne, dlatego mała fashionistka już teraz ma kolekcję ekskluzywnych torebek, mimo że póki co nosi w nich tylko zabawki. Niedawno miała ze sobą spersonalizowaną torebkę wartą 1400 dolarów!

 

North West rośnie jak na drożdżach!

North West jako dziecko słynnych rodziców, od urodzenia jest w centrum uwagi mediów. Dziewczynka ma dokładnie 4,5 roku i chodzi do przedszkola, ale jej dzieciństwu daleko do normalności. Od początku jest otoczona bogactwem i luksusami – od kołyski nosi markowe ubrania od projektantów. O jej stylizacje dba mama, Kim Kardashian, sama znana z zamiłowania do mody i wyzywającego stylu.

 

Dziewczynka jest najstarszym dzieckiem celebryckiej pary. Ma dwuletniego młodszego brata Sainta i siostrzyczkę Chicago West, która przyszła na świat trzy tygodnie temu. Według plotek jest teraz bardzo zazdrosna o uwagę, jaka jest poświęcana malutkiej siostrze. Do tej pory to ona była w centrum uwagi…

 

Zobaczcie, jak urosła!

 

 

Dadye is my fave

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

My little lady

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Zobacz także: Kim Kardashian spisała już swój testament! O co poprosiła najbliższą rodzinę?

3/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
3/5
5/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
5/5

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.