Weronika Kostyra 7 lutego 2018 07:30
1/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
1/5

 

North West, najstarsza córka Kim Kardashian i Kanyego Westa, ma już cztery lata. Dziewczynka od urodzenia jest najbardziej stylowym dzieckiem świata. Dla jej rodziców moda i styl są niezwykle ważne, dlatego mała fashionistka już teraz ma kolekcję ekskluzywnych torebek, mimo że póki co nosi w nich tylko zabawki. Niedawno miała ze sobą spersonalizowaną torebkę wartą 1400 dolarów!

 

North West rośnie jak na drożdżach!

North West jako dziecko słynnych rodziców, od urodzenia jest w centrum uwagi mediów. Dziewczynka ma dokładnie 4,5 roku i chodzi do przedszkola, ale jej dzieciństwu daleko do normalności. Od początku jest otoczona bogactwem i luksusami – od kołyski nosi markowe ubrania od projektantów. O jej stylizacje dba mama, Kim Kardashian, sama znana z zamiłowania do mody i wyzywającego stylu.

 

Dziewczynka jest najstarszym dzieckiem celebryckiej pary. Ma dwuletniego młodszego brata Sainta i siostrzyczkę Chicago West, która przyszła na świat trzy tygodnie temu. Według plotek jest teraz bardzo zazdrosna o uwagę, jaka jest poświęcana malutkiej siostrze. Do tej pory to ona była w centrum uwagi…

 

Zobaczcie, jak urosła!

 

 

Dadye is my fave

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

My little lady

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Zobacz także: Kim Kardashian spisała już swój testament! O co poprosiła najbliższą rodzinę?

3/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
3/5
5/5
North West córka Kim Kardashian
Copyright @East News
5/5

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.