Testament Kim Kardashian, Kim Kardashian, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian spisała już swój testament! O co poprosiła najbliższą rodzinę?

Olga Figaszewska 27 stycznia 2018 07:30
Testament Kim Kardashian, Kim Kardashian, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian

Na każdym kroku towarzysza im kamery, a złośliwi twierdzą, że nie mają do przekazania niczego wartościowego. Przeżyliśmy z nimi wiele - wzlotów, upadków, wzruszeń. A przede wszystkim pokazali nam, że nic tak nie podnosi słupków oglądalności jak dobry skandal. Czy rodzina Kardashianów jest jeszcze w stanie nas czymkolwiek zaskoczyć? Chyba nie. Tym razem Kim Kardashian przeszła samą siebie?

Zobacz też: Kim Kardashian krytykowana za obrazę uczuć religijnych i brak odpowiedzialności. Co zrobiła tym razem?, a także: Kolejna zachcianka czy uzasadniona decyzja związana z traumatycznymi przeżyciami? Wiemy, dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na wynajęcie surogatki!

Testament Kim Kardashian. O co prosi najbliższą rodzinę?

Kim Kardashian postanowiła spisać swój testament! I jak przystało na rodzinę Kardashianów będzie on dość kontrowersyjny. Celebrytka zadbała o to, by zabezpieczyć się na każdą okoliczność. W ostatnim odcinku słynnego reality show nawiązała do swojej ostatniej woli i zdradziła, że jeden z paragrafów dotyczyć będzie jej... włosów. Kim poprosiła Kris Jenner o to, by ta zadbała o jej fryzurę, gdyby znajdowała się np. w stanie śpiączki. Nawet w takim przypadku celebrytka w pierwszej kolejności myśli o swoim wyglądzie…

„Mamo, w razie, gdybym nie była zdolna do komunikacji, moje włosy muszą być zawsze ułożone tak, jak zaznaczyłam w swojej ostatniej woli”, poprosiła. „Gdybyś była przykuta do łóżka, nie wiedziała, jak się nazywasz, zadbam o twoje włosy. Będą piękne”, uspokoiła ją matka.

Zrozumiałe, że kiedy chodzi o ostatnią wolę ludzie mają konkretne życzenia... Na przykład Napoleon Bonaparte, rzekomo poprosił o ogolenie głowy i włosów, by stworzyć z nich bransoletkę, podczas gdy reszta została podzielona na części i rozdzielona między przyjaciół i rodzinę.

Prośba Kim Kardashian nie powinna nam się wydawać niczym kontrowersyjnym w porównaniu do tego, co zdążyła już pokazać.

Polecamy też: Dlaczego Kim Kardashian nie chce ujawnić tożsamości surogatki? Wiemy, jakie celebrytka ma wobec niej plany!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.