Testament Kim Kardashian, Kim Kardashian, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian spisała już swój testament! O co poprosiła najbliższą rodzinę?

Olga Figaszewska 27 stycznia 2018 07:30
Testament Kim Kardashian, Kim Kardashian, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian

Na każdym kroku towarzysza im kamery, a złośliwi twierdzą, że nie mają do przekazania niczego wartościowego. Przeżyliśmy z nimi wiele - wzlotów, upadków, wzruszeń. A przede wszystkim pokazali nam, że nic tak nie podnosi słupków oglądalności jak dobry skandal. Czy rodzina Kardashianów jest jeszcze w stanie nas czymkolwiek zaskoczyć? Chyba nie. Tym razem Kim Kardashian przeszła samą siebie?

Zobacz też: Kim Kardashian krytykowana za obrazę uczuć religijnych i brak odpowiedzialności. Co zrobiła tym razem?, a także: Kolejna zachcianka czy uzasadniona decyzja związana z traumatycznymi przeżyciami? Wiemy, dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na wynajęcie surogatki!

Testament Kim Kardashian. O co prosi najbliższą rodzinę?

Kim Kardashian postanowiła spisać swój testament! I jak przystało na rodzinę Kardashianów będzie on dość kontrowersyjny. Celebrytka zadbała o to, by zabezpieczyć się na każdą okoliczność. W ostatnim odcinku słynnego reality show nawiązała do swojej ostatniej woli i zdradziła, że jeden z paragrafów dotyczyć będzie jej... włosów. Kim poprosiła Kris Jenner o to, by ta zadbała o jej fryzurę, gdyby znajdowała się np. w stanie śpiączki. Nawet w takim przypadku celebrytka w pierwszej kolejności myśli o swoim wyglądzie…

„Mamo, w razie, gdybym nie była zdolna do komunikacji, moje włosy muszą być zawsze ułożone tak, jak zaznaczyłam w swojej ostatniej woli”, poprosiła. „Gdybyś była przykuta do łóżka, nie wiedziała, jak się nazywasz, zadbam o twoje włosy. Będą piękne”, uspokoiła ją matka.

Zrozumiałe, że kiedy chodzi o ostatnią wolę ludzie mają konkretne życzenia... Na przykład Napoleon Bonaparte, rzekomo poprosił o ogolenie głowy i włosów, by stworzyć z nich bransoletkę, podczas gdy reszta została podzielona na części i rozdzielona między przyjaciół i rodzinę.

Prośba Kim Kardashian nie powinna nam się wydawać niczym kontrowersyjnym w porównaniu do tego, co zdążyła już pokazać.

Polecamy też: Dlaczego Kim Kardashian nie chce ujawnić tożsamości surogatki? Wiemy, jakie celebrytka ma wobec niej plany!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.