Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Brandon Howard, nieślubny syn Michaela Jacksona, to jego wierna kopia!

Syn artysty gościł w weekend w Polsce

Gabriela Czernecka 3 września 2018 16:33
Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News

Nieślubny syn Michaela Jacksona w weekend odwiedził Polskę. Młody artysta pojawił się w stolicy na zaproszenie Dzień Dobry TVN, był jednym z gości w sobotnim wydaniu programu. Brandon Howard, bo o nim mowa, wygląda identycznie jak jego zmarły ojciec! Kim jest nieślubny syn Michaela Jacksona i czym się zajmuje?

Syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN

W miniony weekend syn Michaela Jacksona był jednym z gości stacji Dzień Dobry TVN. Wielu znało dotychczas dzieci Jacksona z jego oficjalnych związków - mowa tu o Paris Jackson, Michaelu Jacksonie I i Michaelu Jacksonie II. Artysta uwielbiany na całym świecie, miał jednak jeszcze jednego, nieślubnego syna. Kim jest Brandon Howard?

Jego matką jest piosenkarka Miki Howard, z którą Król Popu spotykał się w 1980 roku. Brandon przyszedł na świat 2 kwietnia 1981. Choć po latach Miki przyznała się do romansu z gwiazdą, Jackson zawsze unikał tego tematu. W końcu syn Miki Howard zrobił testy DNA, które miały potwierdzić, że jest snem Jacksona. Chłopiec nigdy nie domagał się jednak spadku po nim, ale wciąż pozostaje w stałym kontakcie z rodziną Michaela. 

Brandon Howard w miniony weekend był gościem w Dzień Dobry TVN. To, co przede wszystkim rzucało się w oczy, to jego podobieństwo do zmarłego Króla Popu. Brandon Howard i Michael Jackson są niemal identyczni. Nie tylko uroda jest jednak elementem, który ich łączy. Brandon również pasjonuje się muzyką, a jego piosenki podbijają listy przebojów w Chinach i Japonii. Myślicie, że ma szansę zrobić karierę na miarę ojca?  

Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News

Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.