Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Brandon Howard, nieślubny syn Michaela Jacksona, to jego wierna kopia!

Syn artysty gościł w weekend w Polsce

Gabriela Czernecka 3 września 2018 16:33
Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News

Nieślubny syn Michaela Jacksona w weekend odwiedził Polskę. Młody artysta pojawił się w stolicy na zaproszenie Dzień Dobry TVN, był jednym z gości w sobotnim wydaniu programu. Brandon Howard, bo o nim mowa, wygląda identycznie jak jego zmarły ojciec! Kim jest nieślubny syn Michaela Jacksona i czym się zajmuje?

Syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN

W miniony weekend syn Michaela Jacksona był jednym z gości stacji Dzień Dobry TVN. Wielu znało dotychczas dzieci Jacksona z jego oficjalnych związków - mowa tu o Paris Jackson, Michaelu Jacksonie I i Michaelu Jacksonie II. Artysta uwielbiany na całym świecie, miał jednak jeszcze jednego, nieślubnego syna. Kim jest Brandon Howard?

Jego matką jest piosenkarka Miki Howard, z którą Król Popu spotykał się w 1980 roku. Brandon przyszedł na świat 2 kwietnia 1981. Choć po latach Miki przyznała się do romansu z gwiazdą, Jackson zawsze unikał tego tematu. W końcu syn Miki Howard zrobił testy DNA, które miały potwierdzić, że jest snem Jacksona. Chłopiec nigdy nie domagał się jednak spadku po nim, ale wciąż pozostaje w stałym kontakcie z rodziną Michaela. 

Brandon Howard w miniony weekend był gościem w Dzień Dobry TVN. To, co przede wszystkim rzucało się w oczy, to jego podobieństwo do zmarłego Króla Popu. Brandon Howard i Michael Jackson są niemal identyczni. Nie tylko uroda jest jednak elementem, który ich łączy. Brandon również pasjonuje się muzyką, a jego piosenki podbijają listy przebojów w Chinach i Japonii. Myślicie, że ma szansę zrobić karierę na miarę ojca?  

Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News

Syn Michaela Jacksona Brandon Howard
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.