TYLKO U NAS!

Zobacz niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń!

Znamy szczegóły uroczystości

Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2018 17:02

180 gości, trzy suknie panny młodej, huczne poprawiny – tak wyglądał ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń, który odbył się ponad tydzień temu. Parze do końca udało się zachować informacje o nim w tajemnicy. Tylko u nas publikujemy ekskluzywne zdjęcia z uroczystości i zdradzamy nieznane dotąd szczegóły tego wyjątkowego dnia!

Ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń: szczegóły uroczystości

W przepięknym pałacu w Zdunowie bawiło się 180 gości. Byli to jedynie najbliżsi państwa młodych: rodzina oraz przyjaciele. Liczba ta może wydawać się duża, jednak wynika to z tego, że zarówno Rafał Maślak, jak i Kamila Nicpoń mogą pochwalić się liczną rodziną. 

Gospodarze miejsca zadbali o komfort gości oraz pary młodej i gdy tylko na terenie posesji lub w jej pobliżu pojawił się wścibski fotograf, był skutecznie wypraszany przez obsługę.

Nad przygotowaniami do tej wyjątkowej uroczystości czuwały dwie wedding plannerki, z których usług skorzystali Rafał Maślak i Kamila Nicpoń: Ania i Kasia. Dekoracje weselne były przygotowane z wykorzystaniem elementów kwiatowych – został nimi ozdobiony namiot, w którym bawili się goście.

Jak udało nam się dowiedzieć, panna młoda miała na tę wyjątkową okazję przygotowane trzy suknie ślubne projektu Laurelle.

– Koronki, których użyto do ozdobienia sukni ślubnej Kamili, sprowadzone zostały z Portugalii, natomiast projekt został wykonany w całości w Polsce. Państwo młodzi chcieli postawić na polskie marki, jeśli chodzi o stylizacje ślubne – mówi nasz informator. 

Pan młody postawił na dwa garnitury. Jeden w kolorze miętowym z czarnymi wstawkami oraz drugi, klasyczny smoking – oba marki Repablo. Jeżeli chodzi o obuwie, Kamila Nicpoń miała na sobie buty marki Primamoda, zaś Rafał Maślak zamówił obuwie ekskluzywnej włoskiej marki Guido Maggi, szyte na miarę. Ich koszt to około 3 000 euro (ponad 12 tysięcy złotych)!

Obrączki ślubne wykonała natomiast firma Apart.

Szczegóły wesela Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

W pałacu w Zdunowie nie zabrakło osób z pierwszych stron gazet. Z naszych informacji wynika, że w trakcie wesela na scenie zaśpiewał Mateusz Ziółko, którego zobaczymy w najbliższej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Sprawił on tym gestem państwu młodym niebywałą przyjemność. Podobnie jak Agnieszka Włodarczyk i Julia Wieniawa, które w duecie zdecydowały się wykonać piosenkę z dedykacją dla Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń.

 

Goście bawili się do białego rana, zaś następnego dnia wzięli udział w hucznych poprawinach. Zgodnie z wolą państwa młodych, zamiast kwiatów wręczano im karmę, która została przekazana do schroniska Fundacja Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim w ilości kilkuset kilogramów.

W galerii możesz zobaczyć ekskluzywne, niepublikowane dotąd zdjęcia z sesji ślubnej pary młodej!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.