O TYM SIĘ MÓWI

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wybrali imię dla drugiego dziecka 

Ich rodzina wkrótce się powiększy?

Olga Figaszewska 1 kwietnia 2021 16:45

W pracy i życiu prywatnym tworzą zgrany duet. Oboje realizują się na polu zawodowym, osiągają kolejne sukcesy, gnają za marzeniami. Ale dla Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza to nie kariera, a rodzina jest najważniejsza. Małżonkowie dwanaście lat temu powitali na świecie córeczkę, Kalinę. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są z niej niesamowicie dumni! Czy wkrótce ich rodzinna się powiększy? Jak podają media, małżonkowie marzą o drugim dziecku i podobno wybrali już imię. 

Natasza Urbańska o rodzinie i macierzyństwie

Wiedzą, że razem są w stanie pokonać wszystkie trudności. „Największa wartość to właśnie rodzina”, mówili w jednym z ostatnich wywiadów dla VIVY!. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz spędzają każdą wolną chwilę z córką, pielęgnują rodzinne tradycje i kolekcjonują najpiękniejsze wspomnienia. Artystka nie ukrywa, że macierzyństwo na zawsze zmieniło jej życie.

Zobacz też: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: „Największa wartość to właśnie rodzina”

„Zanim Kalina pojawiła się na świecie nie zdawałam sobie sprawy, jak macierzyństwo przewartościowuje podejście do życia. Przed jej narodzinami byłam skupiona tylko na sobie. Byłam ja i moja kariera. To też było fajne. Dążyłam do jasno określonego celu, a teraz ten cel ma dwa równoległe tory - Artystka i Matka. Rezygnuje z udziału w spektaklach, nie idę na imprezę bo chcę odrobić z córką lekcje. Czas z nią spędzony jest dla mnie największą wartością”, mówiła wokalistka w rozmowie z viva.pl w 2019 roku.

Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie. Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma już dwanaście lat. Po rodzicach odziedziczyła wiele talentów i stawia już pierwsze kroki na scenie. Razem z mamą zagrała w musicalu Polita na deskach Teatru Buffo. Czy wybierze artystyczną drogę? Jeśli tak, to na pewno będzie mogła liczyć na ogromne wsparcie.

Czy Kalina doczeka się rodzeństwa? Media wielokrotnie spekulowały, że Natasza Urbańska odkłada marzenia o powiększeniu rodziny na dalszy tor ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. „W ogóle takimi kategoriami nie myślę. Na wszystko znajdzie się czas. Nic nie przesuwam”, mówiła nam artystka w wywiadzie sprzed dwóch lat.

Natasza Urbańska z córeczką, Kalinką w sesji VIVY! 2014 rok:

Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz o drugim dziecku

Jak informuje teraz jeden z tygodników, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz rozmawiają na temat powiększenia rodziny. „Hamulec zaciągnął Janusz, dla którego przerwa w pracy była trudna. Bał się, że ciąża Nataszy wstrzyma wszystkie projekty, a przecież to właśnie żona jest główną gwiazdą niemal każdego realizowanego przez niego widowiska”, powołuje się na słowa pracownika teatru Rewia.

Ze względu na pandemię koronawirusa teatry są zamknięte, a większość zobowiązań zawodowych została zawieszona. I jak dowiadujemy się z mediów, to także skłoniło teraz zakochanych do refleksji na temat przyszłości ich rodziny. W dodatku córeczka pary ze względu na obostrzenia i naukę zdalną nie ma już takiego kontaktu z rówieśnikami, jest jej smutno i bardzo za nimi tęskni. Nie ukrywa, że wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby miała rodzeństwo.

Sprawdź też: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz o walce z hejtem: „Byliśmy równo kopani z każdej strony”

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, VIVA! 3/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

„Szkoda mi jej. Nie ma kontaktu z dziećmi, tęskni za nimi i coraz częściej mówi, że gdyby miała rodzeństwo, byłoby inaczej”, cytuje wypowiedź Nataszy Urbańskiej tygodnik Rewia.

Małżonkowie marzą o drugim dziecku. Jak dowiadujemy się z mediów wokalistka chciałaby po raz kolejny zostać mamą do swoich 45. urodzin. Gdyby para powitała na świecie synka z najprawdopodobniej otrzymałby imię po Jeremim Przyborze z Kabaretu Starszych Panów, z którym łączyły Janusza Józefowicza przyjacielskie relacje.

„Chcę, żeby Natasza była szczęśliwa. A ona chce mieć syna. Jeremiego! Kiedy namawiałem Jeremiego do napisania musicalu Piotruś Pan, jeździliśmy do niego. Na Nataszy zrobił ogromne wrażenie poczuciem humoru i kulturą osobistą. Gdy czekaliśmy na pierwsze dziecko, miał być Jeremi, a jest Kalina. Ale może niedługo...”, mówił Janusz Józefowicz kilka lat temu w jednym z wywiadów dla Show.

Mamy nadzieję, że spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia! Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córeczką Kalinką, Viva! 2011 rok:

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Viva! 2011
Fot. Piotr Porębski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.