Natalie Imbruglia
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Natalie Imbruglia urodziła! To pierwsze dziecko 44-letniej wokalistki

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 9 października 2019 11:29
Natalie Imbruglia
Fot. East News

Natalie Imbruglia została po raz pierwszy mamą! Wokalistka nie ukrywa, że zdecydowała się na metodę in vitro. Teraz swoim szczęściem dzieli się z całym światem. W sieci zamieściła zdjęcie z maleństwem i zdradziła jego imię!

Natalie Imbruglia urodziła pierwsze dziecko

Procedura in vitro pomogła spełnić jej marzenie o macierzyństwie. „Czekam na narodziny mojego pierwszego dziecka jesienią. Dla tych, którzy mnie dobrze znają, nie jest tajemnicą, że chciałam tego od wielu lat i cieszę się, że stało się to możliwe dzięki procedurze IVF (in vitro - przyp. red.) i dawcy nasienia – nic więcej nie powiem publicznie. Jestem bardzo podekscytowana nową przygodą w moim życiu... Wydałam nowy album i zostanę mamą!”, napisała w lipcu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome to the world.. Max Valentine Imbruglia 💙 My heart is bursting 🥰🥰🥰 #myboy

Post udostępniony przez natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia)

Gwiazda lat 90-tych dziś mogła pochwalić się z fanom zdjęciem swojej pociechy. Na świecie pojawił się jej synek, Max Valentine.

„Witaj na świecie… Max Valentine Imbruglia. Moje serce płonie. Mój chłopiec”, napisała Natalie Imbruglia.

O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Ale to pewne, że gwiazda nie ma szczęścia w miłości. Autorka hitów TornBig Mistake będzie samotnie wychowywać swoje dziecko… W 2003 roku wyszła za mąż za wokalistę zespołu Silverchair, Daniela Johnsa, ale w 2008 roku para złożyła pozew o rozwód. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sofa my new best friend 😊💙

Post udostępniony przez natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!