księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najnowsze zdjęcie Archiego skrywa pewien sekret. Co Meghan i Harry chcieli ukryć?

Tajemnica niebawem wyjdzie na jaw!

Gabriela Czernecka 17 czerwca 2019 10:47
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Z okazji Dnia Ojca na Instagramie Meghan i Harry'ego pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ich synka. Archie Harrison pozuje na nim wraz z tatą i to najsłodsze, co mogliśmy zobaczyć! Fani rodziny królewskiej na oficjalnej fotografii Archiego dopatrzyli się jednak czegoś, co książęca para Sussex chciała ukryć! Co to takiego? Zobaczcie sami.

Jaki kolor włosów ma syn Harry'ego?

Na to zdjęcie czekali wszyscy fani książęcej pary Sussex. Meghan i Harry z okazji Dnia Ojca (w Wielkiej Brytanii jest on obchodzony 16 czerwca) podzielili się z internautami fotografią swojego synka. Fani zwrócili jednak uwagę na to, że najnowsze zdjęcie Archiego skrywa pewien sekret. Książęca para wciąż nie pokazała, jaki kolor włosów ma syn Harry'ego! Nikt nie ma wątpliwości, że najczęstszym pytaniem dotyczącym chłopca jest to, czy Archie Harrison jest rudy. I niestety, z najnowszego zdjęcia również się tego nie dowiemy.

A to za sprawą filtru, jaki zastosowano na fotografii. Zaznaczmy, że gdy po raz pierwszy para pozowała z synkiem do zdjęcia, chłopiec miał główkę zakrytą czapeczką. Na Dzień Matki Meghan dodała zdjęcie, na którym widzimy tylko stópki dziecka. Niektórzy internauci doszukują się w najnowszej fotografii czegoś więcej - część z nich twierdzi, że para ukrywa kolor włosów syna, ponieważ Archie jest rudy. Argumentem przemawiającym za tą teorią mają być włoski na rękach księcia Harry'ego i na główce chłopca.

Okazuje się, że tajemnica już niebawem wyjdzie na jaw, bowiem jak podają niektóre źródła już w lipcu odbędzie się chrzest Archiego Harrisona. Oficjalna data nie została jeszcze potwierdzona. Mówi się jednak, że ceremonię poprowadzi ksiądz David Conner i arcybiskup Justin Welby, czyli ten sam, który ochrzcił Meghan dwa miesiące przed ślubem. Wówczas zagadka zostanie rozwiązana!  

Archie, syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan
Fot. Instagram @sussexroyal

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'egoksiężna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!