Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Zamachowska: „Związek hartuje się świetnie w ogniu. Nasz jest już prawie z tytanu’’

Gwiazda o małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim

Damian Duda 22 czerwca 2018 18:58
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Monika i Zbigniew Zamachowscy są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Mimo medialnej nagonki nie poddali się i każdego dnia cieszą się sobą. W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiedziała o tym, co daje jej siłę, oraz o pracy w gmachu przy Woronicza.

Monika Zamachowska o mężu

Kiedy media obiegła informacja, że gwiazda TVP i ceniony aktor są razem, nikt nie miał wątpliwości, że ten związek umknie prasie kolorowej. Dziś Monika Zamachowska uodporniła się na ataki mediów. Jeszcze wiele przed nami… Media żyją przecież nie tyle naszym związkiem, ile konfliktem z byłą żoną, prawda? Zapewniam, że związek hartuje się świetnie w ogniu. Nasz jest już prawie z tytanu’’, wyznała gwiazda w rozmowie z Super Expressem.

W rozmowie z dziennikiem prezenterka zdradziła, co daje jej największą siłę. Moja rodzina. Oni są najważniejsi. Moje dzieci, mój mąż, moja Mama, mój tata, moja kochana macocha. A ja jestem dzięki nim i dla nich. Tylko to się liczy. Nie muszę wyjeżdżać, żeby ładować baterie, ani szukać filozofii akceptowania rzeczywistości. Biorę wszystko z dobrodziejstwem inwentarza i czuję, że jestem pełna i spełniona’’, dodaje dziennikarka.

Dziś Monika Zamachowska jest wziętą dziennikarką. Gwiazda pamięta momenty, kiedy została kilkukrotnie zwolniona z pracy. „Chyba ten, gdy jeden pan dyrektor z Poznania powiedział mi, że mnie nie lubi i zwolnił. Potem zdarzyło mi się to jeszcze dwa razy. Za każdym razem panowie dyrektorzy lecieli” ze stanowiska zaraz po mnie, a ostatnim razem to nawet pan dyrektor został wyrzucony, zanim moje zwolnienie doszło do skutku. W każdym razie teraz jestem już chyba dość odporna na takie sytuacje. Co ciekawsze, nikt nigdy nie kwestionował moich kompetencji. Miałam dwie dość bolesne przerwy w pracy w TVP, więc wiem na pewno, że co nas nie zabije, to nas wzmocni’’, kwituje gwiazda TVP.

Zbigniew Zamachowski, Viva! maj 2014
Fot. Robert Wolański

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.