Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim. Jej słowa mówią wiele

To naprawdę koniec ich miłości...

Gabriela Czernecka 24 marca 2021 08:57
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Od kilku dni w mediach pojawiają się doniesienia o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Dziennikarka w jednym z tabloidów zdecydowała się skomentować temat krążący po mediach. Z jej ust padły szczere słowa…

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się

Monika i Zbigniew Zamachowscy mieli w tym roku świętować siódmą rocznicę ślubu, ale media donoszą o ich rozstaniu. Na początku marca Monika Zamachowska w rozmowie z Faktem przyznała, że oboje ze Zbigniewiem Zamachowskim mają za sobą trzy małżeństwa, więc są w pełni świadomi tego, że każda relacja kiedyś może się skończyć. „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”, przyznała  dziennikarka w wywiadzie dla VIVY przed laty.

Para zaczęła się razem spotykać w 2011 roku. Trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Redakcja Faktu poprosiła byłą gwiazdę programu Pytanie na śniadanie o komentarz w tej sprawie. Prezenterka szybko ucięła rozmowę mówiąc wprost: „Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać”.  Zbigniew Zamachowski na razie nie odniósł się do doniesień o rzekomym rozstaniu z żoną.

Zobacz: Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się. Razem przeszli naprawdę wiele...

Jak donosi informator Plotek.pl, według osoby z otoczenia pary ich relacja psuła się od dłuższego czasu. Ponoć pojawiły się trudności, z którymi nie potrafili sobie poradzić: „24 godziny na dobę razem plus frustracje i popadanie w melancholijne nastroje przez Zbyszka z powodu braku pracy i milczącego telefonu były ostatnio ich codziennością. Był nieszczęśliwy. To było trudne dla obojga. Monika poczuła się zmęczona i wyeksploatowana, poczuła, że wciąż to ona daje, a za mało dostaje”, komentował informator Plotka.

Dziś Monika Zamachowska znów zapytana o rozstanie przyznała: „Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść”, wyznała w rozmowie z Faktem. Czy parze uda się dojść do porozumienia?  

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozliczają się z plotkami o kryzysie
Fot. Instagram @monikazamachowska

Monika i Zbigniew Zamachowscy rozliczają się z plotkami o kryzysie
Fot. Instagram @monikazamachowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…