Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Jak Monika i Zbigniew Zamachowscy spędzili trzecią rocznicę ślubu?

Weronika Kostyra 30 czerwca 2017 19:00
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Fot. East News

Na początku związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich budził wielkie emocje. Musieli zmierzyć się z dużą krytyką, a niekiedy i przykrościami. Jednak oni wspierali się wzajemni i przetrwali tę próbę. Są już ponad trzy lata po ślubie, a uczucie między nimi nadal kwitnie. Rocznicę ślubu spędzili razem w Amsterdamie:

„Zbyszek nie przepada za tłumami. Taka cecha artysty. Mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu, które znajdowało się w kamienicy z 1651 r. Niesamowite wrażenie.”

Monika Zamachowska o rodzinie

Szczęśliwa i spełniona żona, Monika Zamachowska, zdradziła ostatnio kilka szczegółów ich związku. Jak wygląda życie codzienne ich rodziny?

„Życie naszej czwórki jest dość mocno poukładane pod względem obowiązków. Dzieci same szykują się do szkoły i same do niej jadą. Wyprowadzają też naszą suczkę na spacer, wyrzucają śmieci... Zbyszek rano wychodzi na próby, po południu ma jeszcze zajęcia ze studentami, a wieczorem spektakl. Trudno zastać go w domu. Za to od maja do października często urzęduje... na naszym balkonie.” W „Na żywo” powiedziała, że jej mąż właśnie tam uczy się swoich ról. Przygotowanie do spektaklu jest dla aktora bardzo stresujące, dlatego zawsze stara się go wspierać.

„Premiera to dla aktora bardzo trudny okres. Współczuję Zbyszkowi stresu, który jest z nią nierozerwalnie związany.”

Wielkimi krokami zbliżają się 60-te urodziny Zbigniewa Zamachowskiego. Jak małżonkowie zamierzają uczcić tę okazję?

„Zbyszek i ja mamy jedno wielkie pragnienie - chcemy zwiedzić Japonię. Póki co plan jest taki, żeby wyjechać z okazji męża sześćdziesiątych urodzin, które będzie obchodził 17 lipca.

Dziennikarka wyznała także, czy po trzech latach małżeństwa stroi się dla męża:

Zbyszek docenia moje wysiłki, by być kobietą zadbaną. Estetyka jest dla mnie ważna. Nic na to nie poradzę. Nie wyobrażam sobie wyjść na ulicę w pokutnym worku i trepach, z tłustymi włosami. Tak zostałam wychowana.”

Zobacz także: „Ja tej miłości nie szukałam. Zaskoczyła nas”. Monika Zamachowska w EKSKLUZYWNEJ sesji VIVY!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?