Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi

Z powodu choroby Moniki Olejnik nie wyemitowano „Kropki nad i”. Co dolega dziennikarce?

„Bądźcie, proszę ostrożni, dbajcie o siebie”, apeluje dziennikarka

Marta Nawacka 5 lipca 2022 20:58
Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Fanów Moniki Olejnik zaniepokoił fakt, że ostatni odcinek „Kropki nad i” w TVN 24 nie został wyemitowany. Okazuje się, że wszystko z powodu problemów zdrowotnych prowadzącej program. Jak poinformowała dziennikarka na swoim Instagramie, uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19. Monika Olejnik zaapelowała do obserwujących, by na siebie uważali i nie lekceważyli spraw dotyczących zdrowia.

Ostatni odcinek „Kropki nad i” nie został wyemitowany

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej popularnych, znanych i cenionych, a zarazem wpływowych dziennikarek w naszym kraju. W wywiadach nie boi się zadawania trudnych pytań, a jej program „Kropka nad i” emitowany w stacji TVN 24 cieszy się ogromną popularnością. Ostatni odcinek nie został jednak wyemitowany, co miało swoją przyczynę w problemach zdrowotnych prowadzącej. Okazuje się, że Monika Olejnik zachorowała na Covid-19, o czym poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

Czytaj też: To koniec miłości! Maffashion ze łzami w oczach potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

Monika Olejnik, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Piotr Porebsky

Monika Olejnik w sesji dla magazynu VIVA!, wrzesień, 2014 rok

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Monika Olejnik w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Monika Olejnik choruje na Covid-19

W poście na instagramowym profilu Monika Olejnik zwróciła się do swoich fanów. „Kochani, dopadł mnie COVID-19. Dziękuję za wszystkie pytania, co się stało – dlaczego nie było »Kropki nad i« w TVN24? Obroniłam się przed COVID-em w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuję się dobrze i, mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce”, napisała dziennikarka.

Prowadząca „Kropkę nad i” poinformowała, że jej mąż czuje się dobrze i jest zdrowy. Monika Olejnik zaapelowała również do swoich fanów, żeby nie lekceważyli kwestii zdrowotnych, dbali o siebie i mimo wszystko zachowywali ostrożność. „Tomek [Ziółkowski] zdrowy, cztery testy – wszystkie negatywne. Bądźcie, proszę ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu”, czytamy na profilu dziennikarki. Monice Olejnik życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Zobacz także: Związek Małgorzaty Walewskiej i Piotra Kokosińskiego trwał 30 lat, rozstali się w obliczu choroby…

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.