Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi

Monika Olejnik pojawiła się na gali w Berlinie. Dziennikarka zachwyciła kreacją

Zdobyła się również na komentarz o prezydencie

Marta Nawacka 10 grudnia 2023 17:58
Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

9 grudnia w Berlinie odbyła się 36. gala rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Na uroczystości pojawiła się między innymi Monika Olejnik, która od razu zwróciła na siebie uwagę. Dziennikarka postawiła na wyjątkową kreację, w której prezentowała się zjawiskowo. Dodatkowo pokusiła się o uszczypliwy komentarz na temat prezydenta...

Monika Olejnik na gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych

36. gala rozdania Europejskich Nagród Filmowych odbyła się 9 grudnia w Berlinie. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osobistości, a wśród nich obecna była między innymi Monika Olejnik, którą często możemy zobaczyć na różnych ważnych wydarzeniach. Dziennikarka pojawiła się wraz ze swoim partnerem, Tomaszem Ziółkowskim, i z miejsca zachwyciła kreacją. Na tę okazję wybrała czarną długą suknię, którą zdobiły łańcuszki z drobnych kryształków. Do tego dobrała małą, czarną torebkę na łańcuszku oraz klasyczne, czarne buty.

Czytaj też: Nowe zdjęcia 77-letniej Cher zachwyciły fanów. „Wyglądasz na 23 lata”

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Monika Olejnik w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Monika Olejnik zachwyciła kreacją na gali w Berlinie

Dziennikarka podzieliła się kadrami z gali w InstaStories na swoim instagramowym profilu. Na ujęciach pozuje między innymi ze Stellanem Skarsgardem, szwedzkim aktorem, a także współreżyserkami filmu „Zielona granica”, Kamilą Taraburą i Katarzyną Warzechą. Na uroczystości nie zabrakło również Agnieszki Holland, jednak jej film, mimo trzech nominacji, nie został nagrodzony żadną statuetką. Na gali triumfowała za to francuska produkcja „Anatomia upadku” w reżyserii Justine Triet.

Francuski film otrzymał nagrody we wszystkich kategoriach, również w tych, w których nominowano także „Zieloną granicę”. Grająca w „Anatomii upadku” Sandra Huller otrzymała wyróżnienie. Monika Olejnik pokusiła się o dość niewybredny komentarz na swoim Instagramie. „Święto kina. Europejskie Nagrody Filmowe w Berlinie. Po raz kolejny okazało się, że jedynym prezydentem z Polski słuchanym w Europie jest prezydent Akademii Agnieszka Holland”, napisała dziennikarka. Przypomnijmy, że Agnieszka Holland pełni tę funkcję od 2020 roku.  

Zobacz także: Jako jedyna założyła czerwoną suknię na imprezę przed WTA Finals. Dziś Iga Świątek wyznaje, co było tego powodem

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.