Cher chora
Fot. Mike Marsland/Mike Marsland/WireImage
Z życia gwiazd

Nowe zdjęcia 77-letniej Cher zachwyciły fanów. „Wyglądasz na 23 lata”

Nie szczędzono komplementów wokalistce

Marta Nawacka 9 grudnia 2023 09:05
Cher chora
Fot. Mike Marsland/Mike Marsland/WireImage

Cher zyskała ogromną popularność i sympatię fanów już w połowie lat 60. i cieszy się nią niezmiennie do dziś. Jej największe hity nadal są puszczane w radiu i stacjach muzycznych, a sama artystka zdaje się być w doskonałej formie. Świadczą o tym jej najnowsze zdjęcia... Fani wprost nie mogą uwierzyć, że ich idolka ma już 77 lat!

Cher – kariera

Od kilku dekad o artystce jest naprawdę głośno. Cher próbowała swoich sił jako modelka, aktorka i piosenkarka. Śmiało można powiedzieć, że jest także ikoną mody i popu lat 60. W magazynie „Time” nazwano ją kiedyś nawet „zjawiskiem kulturowym, które na zawsze zmieniło sposób, w jaki spostrzegamy modę celebrytów”. Styl i wygląd wokalistki zachwyca niezmiennie do dziś, a jej największe hity, takie jak „Believe” czy „Strong enough” nadal cieszą się olbrzymią popularnością. Pierwszy z utworów wraz z albumem o tym samym tytule sprzedał się w liczbie 12 milionów egzemplarzy na świecie.

Czytaj też: Gigantyczny sukces Polaków. Chłopi powalczą o nominację do Oscara we wszystkich kategoriach

Cher
Fot. Silver Screen Collection/Getty Images

Tak wygląda dziś Cher. 77-letnia gwiazda przeszła metamorfozę

Okazuje się, że to nie wszystkie role, w jakich możemy zobaczyć Cher i artystka spełnia się również jako influencerka. Na Instagramie zgromadziła już pokaźne grono 2,7 miliona obserwujących! Niedawno wokalistka podzieliła się na swoim profilu najnowszymi zdjęciami, które wprost zachwyciły jej fanów. Jej metamorfoza robi wrażenie!

77-letnia Cher zmieniła kolor włosów na blond i wygląda tak, jakby czas zupełnie ją omijał. Artystka prezentuje się wspaniale, a fani wprost piszą, że zupełnie nie wygląda na swój wiek. „Legenda. Ikona. Królowa. Bogini. Matko”, „Kto jest jej lekarzem?! OMG!”, „Wyglądasz tak pięknie i cudownie jednocześnie”, „Cher wyglądasz tu na 23 lata”, brzmią niektóre z komentarzy.  

Zobacz także: Jennifer Lopez jak superwoman w srebrnym pancerzu odsłaniającym brzuch

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cher (@cher)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cher (@cher)

TAGI #Cher

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.