Monika Mrozowska, alimenty
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Pytanie internautki kosztowało Monikę Mrozowską wiele emocji. Zdradziła, jak niskie ma alimenty na dzieci

„Cały czas mnie takie teksty dotykają”

Rafał Kowalski 1 lipca 2023 11:59
Monika Mrozowska, alimenty
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci, których ojcami jest trzech różnych mężczyzn. Aktorka nie uważa tego za temat tabu, wręcz przeciwnie. Nie ma czego ukrywać, ponieważ wie, że losy każdego z nas są inne i mimo wyzwań, jakie postawiło przed nią życie, dzielnie stawia czoła samodzielnemu macierzyństwu. Jako wzorowa mama zdaje sobie sprawę, ile wyrzeczeń kosztuje czasem zorganizowanie córkom i synom idealnego świata. Mimo to czasem musi się publicznie tłumaczyć…

Monika Mrozowska o wakacjach i niskich alimentach

Kilka dni temu artystka opublikowała w sieci zdjęcie z zagranicznego urlopu. Pod fotografią pojawił się taki komentarz:  Lubię pani zdjęcia z dziećmi i bez. Ale skąd tyle kasy na te wszystkie podróże?”, zastanawiała się jedna z obserwatorek.

Monika Mrozowska nie ukrywała, że czytanie takich pytań kosztują ją wiele emocji. „Coś jest takiego we mnie, że cały czas mnie takie teksty dotykają. A w sumie, to chyba nawet wku… ją”, zaczęła swoją odpowiedź w osobnym poście.

Dalej wyjawiła, jak niskie są jej alimenty. Wiele osób może być w szoku. „Jestem samodzielną matką z 4 dzieci, z których dwójka dostaje alimenty w łącznej wysokości 1400 zł netto. Nie, nie pomyliłam się z zerami”, podkreśliła.

Na koniec odpowiedziała na pytanie internautki. „Pracuję, czasami bardzo ciężko od 25 lat. Ćwierć wieku w pracy. Pracuję po to, żeby mnie i moim dzieciom niczego nie brakowało. Pracuję, bo sprawia mi to przyjemność. Pracuję, bo jest sporo rzeczy, w których jestem bardzo dobra. Pracuję , płacę podatki i nie płaczę, że muszę to robić. Pracuję, bo lubię sprawiać sobie i moim bliskim przyjemność, a przede wszystkim mam cholernie wysokie poczucie ODPOWIEDZIALNOŚCI za moje dzieci . I mam obowiązek dać im poczucie bezpieczeństwa, póki nie staną się dorosłe”, czytamy. „To moja „kasa” i będę z nią robić to, co będę uważać za stosowne. I w takiego samego przekonania będę uczyć moje córki i synów”, dodała Monika Mrozowska.

Zobacz również: Polki, które dotrzymały towarzystwa władcom Rosji. Kim były ulubienice carów?

Monika Mrozowska, alimenty
Fot. ForumGwiazd / Forum

Dzieci i partnerzy Moniki Mrozowskiej

Przypomnijmy, że aktorka „Rodziny zastępczej” od 2003 roku do 2012 roku związana była związana z Maciejem Szaciłłą. To właśnie z nim została mamą Karoliny, która przyszła na świat w lipcu 2003 roku, oraz Jagody – urodzonej 6 lat później. Rodzice pozostają w kontakcie i przy ważniejszych uroczystościach potrafią razem wspierać swoje dzieci.

CZYTAJ TEŻ: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej skończyła 18 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda! Karolina zachwycała  na studniówce

Aktorka i entuzjastka zdrowego odżywiania jest też mamą Józefa (ośmiolatka, owoc związku z operatorem Sebastianem Jaworskim) oraz Lucjana, który ma 3 lata, a jego tatą jest Maciej Auguścik-Lipka.

Choć, jak podkreśla czasem aktorka, logistyka w rodzinach patchworkowych bywa trudna, najważniejsze, że wszyscy umieją się ze sobą dogadać. 

Zobacz również: Polki, które dotrzymały towarzystwa władcom Rosji. Kim były ulubienice carów?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.