Monika Miller
Fot. Instagram @monicamiller_official
O TYM JEST GŁOŚNO

Zakpił ze śmierci jej ojca… Monika Miller odpowiedziała!

Wnuczka Leszka Millera wykazała się dużą klasą

Konrad Szczęsny 28 sierpnia 2018 20:14
Monika Miller
Fot. Instagram @monicamiller_official

Hejt w sieci nie zna granic. Boleśnie przekonała się o tym wnuczka Leszka Millera, Monika. 23-latka, która poinformowała wczoraj za pośrednictwem profilu na Instagramie o śmierci swojego ojca, padła ofiarą jednego z hejterów. Wykazała się jednak dużą klasą i odpowiedziała mu w sposób godny podziwu.

Hejter o śmierci syna Leszka Millera na profilu Moniki Miller

„Przepraszam was wszystkich... Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę...” napisała Monika Miller i podała powód swojej decyzji, przekazując po angielsku, że jej tato odszedł do wieczności. „You can finally rest in peace now Dad...”, napisała w sieci Monika Miller.

Internauci w większości wykazali się w tym potwornie trudnym dla niej czasie zrozumieniem i empatią, składali kondolencje i zapewnili o swoim wsparciu. Jednak nie wszystkie komentarze pod zdjęciem są pozytywne... Jeden z nich wydaje się szczególnie obrzydliwy.

„Precz z komuną”, napisał jeden z komentujących.

Wydawać by się mogło, że w tak trudnym czasie Monikę Miller poniosą emocje i napisze coś ostrego. Ona jednak wykazała się dużą klasą. 

 „Ty masz coś z głową?”, odpisała po prostu.

Zobacz też: Podano datę i miejsce pogrzebu syna Leszka Millera

Nowe fakty w sprawie śmierci syna Leszka Millera! Kim jest tajemnicza Katarzyna?

Partnerka zdradziła dramatyczne kulisy śmierci syna Leszka Millera: „Rozegrał się horror”

Najważniejsze kobiety w jego życiu poruszająco o śmierci syna Leszka Millera

Leszek Miller poruszająco o śmierci syna: „Nie mogę sobie z tym poradzić”

Fani wspierają Monikę Miller

W innych komentarzach obserwujący profil wnuczki Leszka Millera ostro skrytykowali zachowanie hejterów i zapewnili ją jednocześnie, że ma ich pełne wsparcie i są z nią myślami w tym niezwykle trudnym czasie  

Leszek Miller z wnuczką Moniką
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.